OPEN GRADAC 2018

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
sasats je napisao(la):
Musku lutku da mu posaljes...
Mislim da si mu pronasao fetis... vidis kako odma.na agresiju radi....puca ga adrenalin od uzbudjenja....

Kad saberem 1+1 meni nudi "oklagiju" ti pomenes lutku on odma nadrazen.... pa baki je derpe bre [emoji3]
Samo sa onolikim stomakom tesko da kome pridje od pozadi.... tako da cenim da je furundzija 🤣🤣🤣


Nego da se vrnem temi, Maricu, kad dolazi Luka da prebroji zelje, cestitke i pozdrave? Da znaju ljudi na vreme da ti cestitaju

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Oholi sibnes mu pp i saznas ;) nemam vremena za forumska prepucavanja vise. Izmerio sam kurcinu i zadovoljan sam. Vi nastavite da merite ;)

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Tako je... kamo srece da je svima nama dosta toga...

Sad, cestitam za pehar... ali iskreno.
Za tebe kao pojedinca koji zeli da napreduje to nista ne treba da znaci.... zasto to kazem, budi realan, koliko si stvarno doprineo svom timu?  Sta bi bilo da si bio npr 5. ili 2.???? Bio bi svakako srecniji.... da znas da imas i pojedinacnu i svoju medalju....  zato licno vise cenim kad neko odlicno odpeca i dobije nagradu.
Kao sto ti davno negde rekoh, dok ne pojacas broj izlazaka, nema tu pravog ucenja.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Oholi znam gde sam gresio. Prvi dan tj sektor A mesta A7 i A3. Na A7 sam imao 5 riba na stapu i izvukao sam samo 1 jer sam jeo govna hteo da uzivam a to nije takmicenje mora svaka napolje. Gile je sedeo pored mene i psovao me. Na A3 katastrofa mesto na celom mestu mozes na 2 prilaza da pecas nema sanse reka da se predje. Na prvom prilazu nemas sta da trazis voda brije, a na drugom na mestu gde sam mislio da ce biti riba imao sam udarac i spadanje ribe bukvalno u nogama jer nisam imao meredov koji mi je ispao i otisao niz vodu. U sektrosu A su tad ljudi sa 3 ribe bili drugi.

Sutradan B sektor. B1 i B4. U B1 vadim 7 riba a imao sam 15-16 na stapu i gubio sam ribe dok nisam shvatio gde gresim i koji ugao stapa treba da bude da bi ih izvukao. U B4 ispod Sarenog u onim brzacima imam 4 ribe i 3 spadanja. Tu sam u sektoru 3 iza Mite i Boska

Posle toga u C. C2 i C5. U C2 Pariram Miti sve vreme u ribama bezi mi 1 komad tu hvatam 4 komada i spadaju mi 2 ribe ( pecam u onom Rokinom kanalu svi znate gde je to sa druge strane nema ribe a Zuca je pre mene u kanalu uhvatio 6 riba). C5 mi je Mujina brana. Kontam stici cu ga jer je on dobio pozidu koja je lose mesto. Medjutim tada krece sranje krece porast i ponovo mutljavina. Dolazim na mesto mogu samo u jednoj tacki da stojim na Viru. Voda po sredini brije. Bacam strimera preko i pokusavam da mi matica ne nosi strunu. Mita upisuje 6 ribu 55cm. Ja kacim dobru ribu prevlacim je preko matice i ona spada. Isuvise jaka voda. Hvatam drugu ribu isto to radim spada, vec pizdim. Pokusavam ispod sebe ispod grane tu imam dva udarca lai riba nije uzela dobro strimera. Vracam se na istu poziciju bacam preko udarac. Zabijam stap u vodu i vucem ribu ne preko matice nego ispod bukvalno. I vadim prelepu ribu 48 cm muzijaka sa kljovom. Deblju ribu na Gradcu nisam upecao impozantna riba. Cak je i Mita bio odusevljen. Mita osvaja zlatnu medalju sa tom ribom viska on 6 a ja 5. I ja budem 2 u sektoru.

Naravno svima su spadale ribe da ne palamudim. Mogao sam i morao bolje ali iskreno najvaznije mi je bilo ekipno zlato. Znam gde sam gresio ali sam se i ok snasao po ovoj vodi, i s obzirom da sam pecao samo 4 puta ove godine prezadovoljan sam ucinjenim. Svi takmicari su imali minimum 4 x vise pecanja od mene



 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Profesor uhvatio 46 riba po takvoj vodi......  :respect:

Tu ne postoji user tipa ja uhvatim jednu ili dve a ostali nula ili jednu.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Profesor ogulio ribu. Svaka cast. Skidam kapu. A ko za kurac meni svaki put on zapadne u sektor. Ali po prvi put mu nije bilo svejedno u C kad sam klepio ribu. Stiskala se bulja za zlato. Da nije upisao onu 55 ja bih bio prvi u sektoru a on bi uzeo srebrnu medalju. Ali iskreno drago mi je sto sam pecao pored njega i sa njim u sketoru jer uvek imam inspiraciju da grizem i pecam sto bolje.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Falio mu je Open pa je dao gas. U sustini Smudj je otpecao odlicno Open. Salex je i u Ligi otpecao extra. Markovic standardno dobar. Crnogorce sam snimio par puta i po vidjenom ljudi pecaju ubijaju. Daleko su ispred nas i ovaj rezultat nije merilo nikakvo.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Maricu, samo to sam ti i rekao. Pecaj vise palamudi manje.... mita je dobar ribolovac... a ove god je imao srecu da nije bilo Tihog da mu pomrsi racune ili mene... crnogorci su dobri, slazem se.... ali je on odradio odlicno sta je dobio... zato i jeste jedan od boljih nasih takmicara.
Ono sto on ima a mnogima fali je da ume da se vrati kad upadne u bulju.... svako ume da pogresi....ali mora se imati petlja da se zapne i kad nista nije dobro....on ne odustaje... bar koliko sam ja imao prilike da vidim.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Svi su nam malo pobegli, moje mišljenje, ali sa druge strane, ribolov je specifičan i još uvek dosta znači šta se izvuče iz šešira. Da bi se uporedili sa nekim sa strane, tu bi trebalo puno kola da se peca. Nikada se to neće saznati....
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ovo što kinez lupa nema veze sa mozgom. Obojicu bi ih profa, na ovakvoj vodi, izbubecao ko volove u kupusu. Dvadeset godina je stariji od njih, jedino što mogu je da kenjaju po forumima. U devet i više kola kola, mogu samo da ga mrze.
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Kakvi LJUDI kakva REKA. :tbumb: :tbumb: :tbumb:
Hvala vam na svemu .Bila mi je čas da uživam sa vama .
Vidimo se do godine.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Markovic je napisao(la):
Kakvi LJUDI kakva REKA. :tbumb: :tbumb: :tbumb:
Hvala vam na svemu .Bila mi je čas da uživam sa vama .
Vidimo se do godine.

To ćemo još davidimo  :hammer: :hammer: :hammer:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
a i nisu neki ljudi,zar to nismo svi ukapirali prethodnih dana.Muzika loša,gulaš onako,roštilj zagoreo,vino i pivo vrući.

Jedino su oni klinci zaduženi da mute vodu uzvodno odradili svoj posa kako dolikuje.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Pera lozac!!!!!! A pevaljka ?? Nee odgovori mi ti!!!!
 
Vrh Dno