OPEN GRADAC 2018

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Baki-Pa je napisao(la):
Čestitke pobednicima, žao mi je što sam propustio hepening.

Da znaš da je šteta,bilo je extra od klope preko muzike pa do alkohola.zato sad  :hammerhead:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Hvala Silvio.

Pero ne znam ni ja tacan br ali to je nevazno. Bitno je da je bilo lepo druzenje, klopa pa i muzika. Uhvatio je svako po neku ribu i verujem da je vecina zadovoljna. Uvek moze bolje ali jbg treba malo i srece.

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Kako Tiosave dobro izabrana ekipa. Pa ja sam deo te ekipe. Ti si uleteo umesto mene prosle godine posto sam otisao na more kad je Open bio. Sto nisi pecao sa Koma Lazarevac vec sa No1?? Nego hteo si i ti pehar.
Ti si mene dostojno zamenio prosle godine ;) i tu ti skidam kapu ;)

Ja pecao prosle godine za ekipu Dobro Vece, No1 se nije takmicio koliko ja znam. Ali dobro jeftin spin ko poobicaju... [emoji6]

Da sam bio negde u zacelju tabele mozes reci da sam te menjao, ali posto sam ali ja koliko se secam bio 2 a ne 12-ti, glupo je porediti... [emoji6]


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
silvio je napisao(la):
Čuj Tihi kani se Marica kako nije zaslužio pehar i sudjelovao u njegovom osvajanju kad je bio dio ekipe zato  :tbumb: Četitke kralju Gradačkih lipljena!

Pa jeste sudelovao u osvajanju samo sto je igrao na strani ostalih ekipa... [emoji6]


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
:nowink:
Palamudjevina po obicaju ;) kako god ja poceh da redjam pehare :)
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
:nowink:
Palamudjevina po obicaju ;) kako god ja poceh da redjam pehare :)


Eto cim kazes nesto realno odma palamudjevina...[emoji6]

Sad vidim sto niste smeli da me pustite na takmicenje....[emoji6]


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Tihi83 je napisao(la):
Eto cim kazes nesto realno odma palamudjevina...[emoji6]

Sad vidim sto niste smeli da me pustite na takmicenje....[emoji6]


Sent from my iPad using Tapatalk

Stani ae sad ovako jesam li ja komentarisao tvoju Ligu? Nisam jer nisam ucestvovao. Koji kurac ti komentarises Open kad nisi ucestvovao?? Nisu ni meni dali u Ligi da ucestvujem vratili su mi licencu pa ne cmizdrim ko ti.
Ja da sam se pitao bio bi ti meni na Openu. Evo iskreno ti kazem. A sto su te pdbili to moras da vidis sa Organizatorom. Moje je bilo samo da pecam.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Stani ae sad ovako jesam li ja komentarisao tvoju Ligu? Nisam jer nisam ucestvovao. Koji kurac ti komentarises Open kad nisi ucestvovao?? Nisu ni meni dali u Ligi da ucestvujem vratili su mi licencu pa ne cmizdrim ko ti.
Ja da sam se pitao bio bi ti meni na Openu. Evo iskreno ti kazem. A sto su te pdbili to moras da vidis sa Organizatorom. Moje je bilo samo da pecam.

Ajmo po tvom, Stani jesam li ja tebi branio da komentarises drzavno prvenstvo (liga nije moja niti ce ikad biti) ?

Naravno da nisam, imao si sva prava da pises sta ti drago!

Stani i po kom osnovu ti meni sad branis da komentarism Open?

Ovo je klasican pokusaj zabrane slobode misljenja...[emoji6] Maricu nije ti dobra rabota...[emoji17]

Opet jos jedan spin, tebi niko nije zabranio ucesce u ligi sam si istupio iz nje! Glupo da ovde opet izmisljas, sve su ljudi videli!

Malo spinovanja, malo zabrane slobode govora, malo izmisljanja, jebote znam ti gledas Pink mnogo... [emoji23][emoji23][emoji23]




Sent from my iPad using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Baki-Pa je napisao(la):
Xaxaxa Ode Tihi u feminizam. Sudovi su čudo...
Opaaa "Aki nisi prijavio da si naucio novu rec" [emoji3]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Pa Tiosave kako da ti objasnim covece da ja sa nekim stvarima nemam nista. Da li ne zelis da shvatis ili ne razumes ( da ne kazem nesto drugo) nemam pojma.
Najvaznije je da je bilo dobro zezanje a sad pehar je uvek dobro dosao ;)
I uvek je bolje gledati pink nego izgledati kao oni sa Pinka ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
maric je napisao(la):
Pa Tiosave kako da ti objasnim covece da ja sa nekim stvarima nemam nista
kako sad nemas nista? U temi open gradac prema pisanju sam stekao utisak da ti i pera zastupate udruzenje gradac ovde na forumu? Sad kad je tihi dobio pedalu onda se ne pitate i opet smo svi drugari?
 
Vrh Dno