Opet mala pomoc velikom pocetniku

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Ma da probaš kako to sve funkcioniše a lako ćeš posle kupovati skuplje materijale.Možda ti motanje ne legne ko zna.Uglavnom ja volim da se igram samo nemam dovoljno vremena  :'(
 

Zeljko93

Junior member
Učlanjen(a)
01.02.2017.
Poruke
40
Broj reagovanja
0
Pa u principu to i jeste sustina ovog posta, cilj mi i jeste bio sta mi to najosnovnije i najjeftinije treba da mogu kao nesto da pocnem, pa posle ako ide lako cu nabaviti kvalitetne materijale.. a sa druge strane i da mi to krene kao nikome do sad opet mislim da mi nece trebati bas bas vrhunski materijali jer kao sto rekoh pecam klena.. za pastrmku mi je najblizi gradac a do njega imam 40km, dozvola nije jeftina a i ja ne mogu da pecam 2 puta mesecno pa da idem tamo, ja pecam svaki dan, sat-dva ako nemam vise vremena al izadjem na vodu, to je jace od mene.. :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Zeljko, 40km je nista. A mozes da pecas u varalicarskom delu. Nema ribe kao gore ali je ima.

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Zeljko93

Junior member
Učlanjen(a)
01.02.2017.
Poruke
40
Broj reagovanja
0
Pa znas kako kada radis za 20 000din veruj mi jeste, 1000din gorivo pa 1000din dnevna dozvola, pa da se nesto pojede popije znaci jedan izlazak na vodu 3000din, 3 izlaska mesecno ode pola plate  :doh: Da kao sto rekoh ja ne mogu miran, na vodu moram svaki dan, evo upravo se sad vratio :D na policelonku udara ko ludo al sica, ne moze da je uzme krupne ribe ni na mapi..
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Druze, voz iz bga.... Mada mozda nemas opciju voza. Al svakako nadje se nacin

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Zeljko93

Junior member
Učlanjen(a)
01.02.2017.
Poruke
40
Broj reagovanja
0
Pa dobro to jeste uvek se nadje nacin.. A je l' i za donji tok potrebna ona njihova dozvola ili je dovoljna ova standardna??
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Republička ti važi van revira.
Jbg za početak vježbaj sa klenovima oni su odlični za početak.Teže je uhvatiti krupnog klena nego pastrmku.Mnogo pipavo uzima a i teže mu je prići.Taman da ovladaš kretanjem i bacanjem.Kao i izborom i vođenjem muva.
Posle ti rastu apetiti pa ide pastrmka pa lipljen i nema nazad  :hammer:
 

Zeljko93

Junior member
Učlanjen(a)
01.02.2017.
Poruke
40
Broj reagovanja
0
Ma naravno sve u svoje vreme.. Ja imam neopisivu zelju da odem na Djetinju, ali mislim da bi sa ovim znanjem i iskustvom dati toliki novac da odem do tamo bio promasaj veka..  :D al boze moj sledece godine pravac Uzice..  :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Ne bi bio promasaj. Uvek ima neko tamo ko bi ti pokazao kako i sta. A reka je puna sitne pastrmke.
I da, kao sto rekoh, varalicarski deo je bez posebnog rezima, vazi republicka !)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Zeljko93

Junior member
Učlanjen(a)
01.02.2017.
Poruke
40
Broj reagovanja
0
Djetinja izvire u Kremni je l' tako?? Imam vikendicu u Mokroj Gori to je selo pored, pa ako se peca u Kremni onda da pravimo nesto smestaj obezbedjen.. :D
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Svaki izlazak ti je jedno novo iskustvo a svaka škola košta  :yeswink:
Ja sam prva tri puta išao samo da gledam kako drugi mušičare i da "kradem" fazone.
O ulovima nisam ni razmišljao. Hvala svima koji su me trpeli i još uvek me trpe  :D
 

Zeljko93

Junior member
Učlanjen(a)
01.02.2017.
Poruke
40
Broj reagovanja
0
Pa dobro ovde kod mene nema mnogo musicara ja poznajem samo dva, Sale i Zeljko, Tihog jos nisam upoznao, nadam se da cu uskoro.. a svi radimo tako da je tesko da se uklopimo da idemo zajedno na pecanje, sto znaci glednaje na youtube a pitanja ovde.. :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Meni je komplet stajao bar dve godine dok nisam sreo prvog mušičara da mi pokaže šta da radim.Pa je trebao dug period u savlađivanju zabačaja.Odmah krenuo sa peticom na male vode  :doh:
Zato ti je klen odlična početnička riba i ne daji kontru!
Prvo mu izvadiš muvu iz usta a drugo ode ti sve u rastinje iza tebe.
 
Vrh Dno