Osobine i nacin zivota pastrmke

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
625
Broj reagovanja
102
Ne, nije redovna navika tog insekta, napisao sam ti zasto. Ako ti verujes da jeste nemam dalje zelju da te ubedjujem da nisi u pravu.
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
falco je napisao(la):
Aman, napisao si da je pastrmkina ikra hrana larvi danice, a ne da si jednom negde video larvu kako gricka pastrmkino jaje i da ti je to bilo fascinantno! Primecujes li razliku? To sto si ti napisao (a na sta sam ja reagovao) bi znacilo da se larve danice redovno i rado hrane ikrom pastrmke. U to ne verujem, a jasno sam napisao i zasto.

Ja sam video dete koje je pojelo kliker, trebali da napisem da su klikeri decja hrana!!!  :hammer:



Alo covece ne zanima me da li ces da verujes ili ne , ponavljam se smorio sam sebe VIDEO SAM TO I NAPISAO U ''NACIN ZIVOTA PASTRMKE'' u cemu je tvoj problem ne znoji vise temu  ???
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
falco je napisao(la):
Ne, nije redovna navika tog insekta, napisao sam ti zasto. Ako ti verujes da jeste nemam dalje zelju da te ubedjujem da nisi u pravu.



Ok,nadam se da smo zavrsili oko toga  :yeswink:
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Da se primetiti da medju nama ima i onih koji su bas ali bas dobro izostrili moc zapazanja,no u prilog njenim osobinama,dali ste imali prilike da vidite neku ,,crkotinu,, ili les neke zivotinje u reci ili ste barem saznali od ljudi koji su imli prilike da se bave njenim zivotom,da se pastrmka hrani lesinama.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Gradacke pastrmke-mutanti napadaju ljude,  sitnu decu, stoku... Makar po recima "strucnjaka" i nekih tekstova u novinama. :)
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Zato ja na Gradac i nesmem da idem,cuo sam da ta ,a i negde smo vec komentarisali atlansko-dunavska kombinacija veoma smrtonosna,neki momci koji cesto posecuju Gradac kazu da ih podseca u morfoloskom pogledu na bosanskog ,,drekavca,, ali ne iskljucujem mogucnost,da i ja tog drekavca ulovim. :D
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Bahus je napisao(la):
Zato ja na Gradac i nesmem da idem,cuo sam da ta ,a i negde smo vec komentarisali atlansko-dunavska kombinacija veoma smrtonosna,neki momci koji cesto posecuju Gradac kazu da ih podseca u morfoloskom pogledu na bosanskog ,,drekavca,, ali ne iskljucujem mogucnost,da i ja tog drekavca ulovim. :D




:D :D :tbumb:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Bahus samo ti dodji postavicemo mi celú za tog drekavca :) sto ne dodjoste sad ti i sasast?
 
Vrh Dno