Osobine i nacin zivota pastrmke

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
simpson H je napisao(la):
Kako si video ikru pastrmke u septembru, majke ti?


Koj ti je djavol covece niska reka toplija klima krajem septembra u najvece krece da se mresti ne uvek ali zadnjih godina da Gruja je iz tog sela pa pitaj coveka ako ne verujes , stalno smo na toj vodi cele godine , cve bre neverne tome , maknite se od kompa vise vreme budite na vodi pa ce biti jasnije  :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Nije djavol nego djavo. Ne lupetajte molim vas da je pastrmka bacila ikru u septembru.
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
627
Broj reagovanja
102
nikola renegade je napisao(la):
Mozes da dovedes i entimologa ako hoces , dal ces da verujes ili ne to mi je pa tek svejedno , nisam impresioniran tekstom , jer sva ta desavanja propratim na reci koja mi je jako blizu sa nekih 20-25  izlazaka u sezoni , oci me jos ne varaju a u rekama na jugoistoku se pastrmka mresti i u septembru tako da nije sve tacno sto procitas na netu , tako da i dalje tvrdim sto sm video i napisao , tekstom mozes da fasciniras samo nekog ko ide jednom godisnje na pastrmku poz  :bye: :bye:
Otkud ti ideja da sam uopste hteo nekog da impresioniram ili fasciniram? Napisao sam nekoliko recenica koje su notorne cinjenice - da neces mozda da osporis nesto od toga? Ja to smatram korisnim postom iz koga neko moze nesto da nauci, za razliku od tvoje recenice koja zvuci poprilicno konfuzno i moze da navuce ljude na pogresne zakljucke. Sto rece Goci, to sto si naveo jednostavno spada u domen statisticke greske i skoro je beznacajno da bi se o tome ozbiljno govorilo.

Evo, zamisli da ja kazem da su macke hrana za misare, samo zato sto sam na putu video kako misar jede spljeskanu macku.  :bye:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
falco je napisao(la):
Otkud ti ideja da sam uopste hteo nekog da impresioniram ili fasciniram? Napisao sam nekoliko recenica koje su notorne cinjenice - da neces mozda da osporis nesto od toga? Ja to smatram korisnim postom iz koga neko moze nesto da nauci, za razliku od tvoje recenice koja zvuci poprilicno konfuzno i moze da navuce ljude na pogresne zakljucke. Sto rece Goci, to sto si naveo jednostavno spada u domen statisticke greske i skoro je beznacajno da bi se o tome ozbiljno govorilo.

Evo, zamisli da ja kazem da su macke hrana za misare, samo zato sto sam na putu video kako misar jede spljeskanu macku.  :bye:



Sto se uzbudjujes nije mi jasno , misli ti kako hoces ja ti kazem sta sam video , da li je od znacaja ili ne i to me ne interesuje , ne znam cemu takvo atakovanje  :)
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
simpson H je napisao(la):
Nije djavol nego djavo. Ne lupetajte molim vas da je pastrmka bacila ikru u septembru.



Ma ti bre simson stvarno trebas da izadjes iz sobe bre i ''djavol '' je ja sam iz Vr. nisam iz BG-a mislim jebote  :hammer:
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
627
Broj reagovanja
102
nikola renegade je napisao(la):
Sto se uzbudjujes nije mi jasno , misli ti kako hoces ja ti kazem sta sam video , da li je od znacaja ili ne i to me ne interesuje , ne znam cemu takvo atakovanje  :)
Kakvo atakovanje  :-\, najnormalnije iznosim svoj stav!? Pre bih rekao da se ti bez razloga brecas kad god se neko ne slozi s tobom.  :)

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
nikola renegade je napisao(la):
Ma ti bre simson stvarno trebas da izadjes iz sobe bre i ''djavol '' je ja sam iz Vr. nisam iz BG-a mislim jebote  :hammer:
Nije simson nego Simpson a i Vranje je u Srbiji a i u skoli ucis da se djavo ne kaze djavol:)
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
falco je napisao(la):
Kakvo atakovanje  :-\, najnormalnije iznosim svoj stav!? Pre bih rekao da se ti bez razloga brecas kad god se neko ne slozi s tobom.  :)



Nije tacno falco opet ti kazem nije mi vazno da li se slazes ,mi ili ne , ne ti bilo ko , slobodno iznesi svoj stav , ja sam jednostavno napisao u ovoj temi sta sam video i meni je to bilo fascinantno, da li jede misar kerove ili macke ne znam  :), ja ti kazem sta sam video i ni ti ni bilo ko to ne moze da ospori ono sto sam video sopstvenim ocima ne znam sto je to toliki problem , sta god covek da napise na ovom forumu uvek dobije neki nakaradni zavrsetak niste mi jasni , ili pokusavas da me ubedis da mi se pricinilo  :) , i pastrmka se u mom kraju mresti krajem septembra zadnjih 2 god ne znam zasto  :) to za onog simsona nevernog tomu  :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
nikola renegade je napisao(la):
E bas lepo ja danas isao do Morave , i pricam po Vranjanski i ponosim se time  :D Simpson
Ma mozes ti da pricas po vranjanski ali ti na forumu ne pricas nego pises.
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Evo vracam se temi i bas zgodno kad spomenusmo mrest neverovatna stvar da krajem septembra prosle god. pecajuci bacim pogled sa jedne visoke stene i vidim zenku u urednom gnezdu a oko nje jurnjava dva muzjaka , primecujem da stomakom udara tj izbacuje ikru ulovivsi jednu primetim povrede na boku od udaranja u toku mresta , drug to isto primetio 2013 u istom periodu i meni je bilo cudno , mozda gresim ispravite me ali mislim da je zbog niske nadmorske visine i toplije klime koja dolazi iz makedonije  :)
 

falco

Full member
Učlanjen(a)
23.10.2007.
Poruke
627
Broj reagovanja
102
nikola renegade je napisao(la):
Nije tacno falco opet ti kazem nije mi vazno da li se slazes ,mi ili ne , ne ti bilo ko , slobodno iznesi svoj stav , ja sam jednostavno napisao u ovoj temi sta sam video i meni je to bilo fascinantno, da li jede misar kerove ili macke ne znam  :), ja ti kazem sta sam video i ni ti ni bilo ko to ne moze da ospori ono sto sam video sopstvenim ocima ne znam sto je to toliki problem , sta god covek da napise na ovom forumu uvek dobije neki nakaradni zavrsetak niste mi jasni , ili pokusavas da me ubedis da mi se pricinilo  :) , i pastrmka se u mom kraju mresti krajem septembra zadnjih 2 god ne znam zasto  :) to za onog simsona nevernog tomu  :D
Aman, napisao si da je pastrmkina ikra hrana larvi danice, a ne da si jednom negde video larvu kako gricka pastrmkino jaje i da ti je to bilo fascinantno! Primecujes li razliku? To sto si ti napisao (a na sta sam ja reagovao) bi znacilo da se larve danice redovno i rado hrane ikrom pastrmke. U to ne verujem, a jasno sam napisao i zasto.

Ja sam video dete koje je pojelo kliker, trebali da napisem da su klikeri decja hrana!!!  :hammer:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
falco je napisao(la):
Aman, napisao si da je pastrmkina ikra hrana larvi danice, a ne da si jednom negde video larvu kako gricka pastrmkino jaje i da ti je to bilo fascinantno! Primecujes li razliku? To sto si ti napisao (a na sta sam ja reagovao) bi znacilo da se larve danice redovno i rado hrane ikrom pastrmke. U to ne verujem, a jasno sam napisao i zasto.

Ja sam video dete koje je pojelo kliker, trebali da napisem da su klikeri decja hrana!!!  :hammer:



Ne sigurno je ikrom igrala stoni tenis  ::), pa cim je tad jela mislis da to nije redovna navika tog insekta , normalno da sam iz tog zakljucio ili je to htela bas predamnom da uradi da bi ja sad ovde imao demagosku raspravu sa tobom  :whistle:
 
Vrh Dno