Ovo sam Ja, novi član foruma :)

nikolaš

Newbie
Učlanjen(a)
15.08.2015.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zagreb
Pozdrav!
Zovem se Nikola Špoljar, nedavno napunio 20 godina, živim u Zagrebu, lovim svašta ovisi o situaciji i eto muhe su opet u glavi pa sam tu došao saznati neke nove stvari  :)
:bye:
 

supergoran

Newbie
Učlanjen(a)
06.06.2015.
Poruke
13
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bor
Otpozdrav batarihteru posle mesec i po! Nekako mi je promaklo...
 

b.mucunski

Newbie
Učlanjen(a)
24.01.2016.
Poruke
6
Broj reagovanja
0
Lokacija
Skopje
Zdravo svima, :) zovem se Boban Mucunski imam 28 godina i dolazim iz Makedonije iz Delcevo to je malo gradce u Istocni deo Makedoniju blizu granici sa Bugarskoj. Nisam neki veoma iskusan u musicarenju ali mogu da kazem da imam dosta iskustva u vezivanju musice koje i sam naravno vezem zadnjih 6 godina. Pretezno musicarim klena na reku Bregalnicu koja se nalazi na 20 metara od moja kuca a pastrmku nikad nisam musicario zato sto u okolini gde ja zivim je nema za zal. :)
 

Igorche81

Newbie
Učlanjen(a)
27.02.2016.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica
Pozdrav. Ja sam Igor. Totalni sam početnik u mušičarenju i još nemam ni kompletnu opremu. Fale mi još neke sitnice. Pored moje kuće protiče Kozaračka (Rupska) Reka. U donjem toku ima klena a u gornjem potočne pastrmke. Inače lovio bih jedino klena i eventualno bucova i grgeča. Životna želja mi je da na mušicu prevarim lipljena. Pre dva dana sam vezao svoju prvu mušicu ali samo sam za tu jednu i imao materijal tako da nije baš najbolje ispala. Ali ne predajem se.  8)
 
Vrh Dno