Ovo sam Ja, novi član foruma :)

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.404
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Dobro došao, Igore! Hvataćeš ti sve na muvu, pa i lipljana  :yeswink:
 

niko

Newbie
Učlanjen(a)
06.08.2016.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Pozdrav svima,
Zovem se Nikola i novi sam na forumu.
Imam 35 godina, a počeo sam mušičariti prije 8 g.
Prije toga sam varaličario, a u ribolovu općenito sam od malena.
Inače sam iz Zagreba i lovim uglavnom na Savi i Kupi, podjednako salmonide i bijelu ribu.
U ovih 8 godina nisam skupio baš dosta iskustva jer mi moje poslovne obaveze to ne dopuštaju, tako da se nadam da ću ovdje nešto i naučiti od vas iskusnijih, a svoja iskustva ću rado podijeliti. U početku sam čak i muhe vezao, ali sad jednostavno nemam vremena, što ne znači da sam odustao od toga :)
Dosta me interesiraju teme vezane za mušičarenje ne salmonida kao što su smuđ, klen, bolen, podust  i mrena.
POzdrav !!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Dobro dosao Nikola

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Evo da se predstavim i ja.
Imam 32 godine, i zivim u Kragujevcu. Ranije, pecanje me uopste nije interesovalo. Kad su me drugari zvali na pecanje, ja sam bio u fazonu, koje pecanje, pustite me da spavam. E onda. nekog juna 2012. igrom slucaja, odem na pecanje, spremimo rostilj, dali oni meni cigankar, da se igram u plicaku na Gruzanskom jezeru  :D. Ja upecam, jednog cverglana, i jednu platiku. I odusevim se. celokupnom situacijom. Sutra dan, odlazim da vadim dozvolu za pecanje, i narucim varalicarski stap. Odlazimo na Sumaricko jezeru u Kragujevcu, i u prvih sat vremena pecanja, upecam stuku. Nije bila nesto velika, mozda oko pola kg. E tako je pocelo. Onda sam dobio neke dubince, od dede, pa sam malo pecao i tako i na plovak ali sam uglavnom varalicario, i onda pre od prilike 2 meseca, kupim ja musicarski stap. Na prvom izlasku na vodu upecam 3 klena, iako nisam znao uopste da zabacim (ne znam ni sad bas najbolje, ali snalazim se). I to je to, kupljen sam  :). Od tad, bez musicarskog stapa, ne idem na vodu.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Ja kad krenem na put prvo opremu spakujem pa cetkicu za zube i garderobu :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
A čačkalice te čekaju na licu mesta [emoji3] [emoji3] [emoji3]
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Imam retke zube [emoji14]

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Svidja mi se taj nacin razmisljanja.  :D. Cetkica za zube, ima da se kupi svuda. Garderoba... nije neophodna, jer ces putovati obucen, tako da i to nije problem. Ne moras da se presvlacis. Opremu ako zaboravis, a nadjes se negde gde se moze lepo pecati,to je vec veliki problem.  :hammer:
Tako da, definitivno, oprema mora da bude prioritet  :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.181
Lokacija
Čačak
Bas si duhovit :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Gordi

Newbie
Učlanjen(a)
17.07.2016.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Lokacija
Jagodina
Pozdrav svima :bye:
Iz Jagodine sam i od ove godine mušičarim. Kako je bilo zastrašujuće u startu sada već sve više uživam
Imam neke sitne ulove, potrudiću se da okačim
Vidim da forum ima višegodišnji staž i puno tema  :tbumb: :tbumb:
Uživam u prirodi, apsolutni sam C&R i slepo se držim lovostaja i ostalih pravila. Trudim se da samo sa sličnim ljudima i pecam.
Mušičarenje smatram samim vrhom sportskog ribolova i to me je i povuklo da varku sve češće zamenjujem muvom.  ;)


Pozdrav  :bye:
 

BojanLazic

Junior member
Učlanjen(a)
26.10.2016.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Lokacija
Gornji Milanovac
Evo da se predstavim ovde i ako već jesam, da ispoštujem temu.
Goci koji je započeo ovu temu je napisao da okačimo svoju sliku, napišemo odakle smo i tako to, pa evo slike na kojoj piše i odakle sam pa dve muve jednim udarcem :)
A početnik sam od sutra kad prvi put budem zabacio, i planiram pretežno da mušičarim klena.


Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

 

Prilozi

  • IMAG0440.jpg
    IMAG0440.jpg
    49,2 KB · Pregleda: 199
Vrh Dno