Ovo sam Ja, novi član foruma :)

Karaic.Ivan

Junior member
Učlanjen(a)
21.09.2018.
Poruke
47
Broj reagovanja
13
Lokacija
Užice
Hvala momci! :) Smokeru, ako se ne varam ti i ja smo se upoznali na Đetinji letos nekad kad ste ti i ortak kampovali na banji, ako nisam pobrkao?
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Karaic.Ivan je napisao(la):
Hvala momci! :) Smokeru, ako se ne varam ti i ja smo se upoznali na Đetinji letos nekad kad ste ti i ortak kampovali na banji, ako nisam pobrkao?
Hahahaha, jesmo ladno, sad sam skontao sliku  :) i dao si mi onu germanicu na koju sam odlomio posle pastrmku  :D
 

Karaic.Ivan

Junior member
Učlanjen(a)
21.09.2018.
Poruke
47
Broj reagovanja
13
Lokacija
Užice
Znači pokazala ti se dobro, drago mi je :D Ako mi veruješ ja sam naredna 3 meseca samo nju koristio kao dun imitaciju, razvalio sam oko 50 ak tih muva, jedva sam stigao da navežem da imam svaki put po 3-4 u kutiji, haos muva :D
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.719
Broj reagovanja
1.030
Lokacija
Svilajnac
Ljudi polazi nam voda na usta jel može neka slika te mušice da je uvrstimo u kolekciju :)
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Karaic.Ivan je napisao(la):
Znači pokazala ti se dobro, drago mi je :D Ako mi veruješ ja sam naredna 3 meseca samo nju koristio kao dun imitaciju, razvalio sam oko 50 ak tih muva, jedva sam stigao da navežem da imam svaki put po 3-4 u kutiji, haos muva :D
I na Gradcu sam odlično prolazio na nju i u oranz i bordo boji, veličine od 12-16... Top. Okači ljudima sliku, ja nemam jer sam prodao sve prošlogodišnje muve, sad motam nove za sezonu...  :D
 

Karaic.Ivan

Junior member
Učlanjen(a)
21.09.2018.
Poruke
47
Broj reagovanja
13
Lokacija
Užice
Evo slika
https://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=1578.6810
Ova muva o kojoj smoker i ja pričamo jd ova narandžasta varijanta, priložio sam i još dve koje su mi se pokazale extra. Ništa ovo njje novo, sve već viđeno :)
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
I bordo telo, odlična varijanta... ja sam ih radio od 12-18 veličine...
 

go_ran_che_ue

Newbie
Učlanjen(a)
18.09.2018.
Poruke
9
Broj reagovanja
0
Lokacija
Užice
Evo da se i ja predstavim, mada sam već neko vreme tu, ali se nisam javljao. :) Goran, iz Užica, mušičarim, malo i motam (mušice, razume se :D )... Sportski pozdrav svima!

Послато са Lenovo A6010 уз помоћ Тапатока

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.719
Broj reagovanja
1.030
Lokacija
Svilajnac
Motaj motaj neće ništa da ti fali ;-)
Pozdrav kolega dobrodošao i bistro :)
 
Vrh Dno