Ovo sam Ja, novi član foruma :)

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
242
Broj reagovanja
302
Lokacija
Ključ, BiH
Bistro Vedo i dobro dosao. Tezak ti kanton za ovu nasu rabotu vidi se da si uporan decko, a skobalj na fly je na granici finesa i majstorluka barem na mojim vodama. Nista sta da ti kazem, peljaj i kaci nam kreacije :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Pozdrav Vedade iz Zvornika.Trenutno kod mene imaju dva mušičara ja i "Profa".
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Dobrodosao, skobalj ako se ciljano peca nije toliko nemoguc.... Svakako lep ulov bas. 🍺🍺
 

Fenjerdzija

Newbie
Učlanjen(a)
27.11.2022.
Poruke
12
Broj reagovanja
32
Lokacija
Tuzla
Hvala svima, slazem se da je tesko na ovom kantonu naci dobre lokacije. Vecinom potoke neke cesljam, ponekad na Krivaju otidjem ( ako neko zna dobru lokaciju neka javi, nisam jos nasao tu ). Uglavnom, stavljati cu nove kreacije koje budem vezao i naravno ulove ako budu zanimljivi. 🍺🍺
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
181
Lokacija
Doboj, BiH
Zdravo svima,

Zovem se Vedad, imam 26 godina i trenutno stanujem u Tuzli. Inace sam iz Jelaha i provodio sam dosta vremena pecajuci na rijeci Usori kao dijete. Prije mozda godinu sam nabavio sebi stap za musicarenje i tako je ova opsesija pocela :) . Provodio sam dosta vremena citajuci ovaj forum, citajuci sve metode,nacine, tehnike itd. Onda sam odlucio da je vrijeme da se i profil napravi ovdje na stranici. Najcesce lovim klena ali nekada se slucajno upeca i skobalj ( black zulu nymph varijacija, jos nisam siguran kako se on zakacio). Nedavno sam sebi uzeo i pribor za vezanje musica tako da imam sta raditi i preko zime.

Svako dobro i bistro svima.

Pogledajte prilog 85029Pogledajte prilog 85030
Pozdrav Fenjerdzija, ako ti bilo sta od materijala za vezanje zatreba javi se, ja sam iz Doboja.
 

Limar

Newbie
Učlanjen(a)
28.03.2023.
Poruke
4
Broj reagovanja
3
Pozdrav,svez clan Limar,Stara Pazova,totalni laik za pastrmke,imam jaku volju da oprobam ovu vestinu,mozda ako neko ima dobar predlog gde bi kao Sremac mogao otici da probam da upecam koju ribu,daljina je nebitna samo da je bas dobra priroda i po koja riba 😁
 

Staniša

Senior member
Učlanjen(a)
17.01.2021.
Poruke
131
Broj reagovanja
119
Lokacija
Kragujevac
Gradac, Đetinja i Sokobanjska Moravica, kao i reke Stare planine su one koje se čuvaju i gde je dobra populacija. Tu ne sumnjaš u to da li ribe ima, već da li si dobro prezentovao, izabrao pravu muvu i slično. Što je jako bitno za početak. Ovde ima dosta iskusnijih mušičara od mene, ali mislim da će se i oni složiti sa ovim. Dobrodošao na forum :)
 

Bojan79

Newbie
Učlanjen(a)
16.12.2022.
Poruke
2
Broj reagovanja
1
Zdravo svima,

Ja sam isto nov u ovom svetu. Vidim po forumu da na nekim lokacijama potrebno najaviti dolazak.
Konrektno, zanima me Gradac, posto sam iz BG-a to je nekako najbliza destinacija sa odlicnom prirodom. Bilo bi dobro ukoliko neko moze da mi da kontakt kome treba da najavim dolazak na pecanje i ako neko zna gde imaju kontakti za ostale destinacije i pravila dolaska.

Hvala,
Bojan
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.709
Broj reagovanja
1.015
Lokacija
Svilajnac
Pozdrav i dobrodošao.
Za Gradac javi se Giletu dan dva pre nego dolaziš na broj +381 64 2860 930
 

Limar

Newbie
Učlanjen(a)
28.03.2023.
Poruke
4
Broj reagovanja
3
Zdravo svima,

Ja sam isto nov u ovom svetu. Vidim po forumu da na nekim lokacijama potrebno najaviti dolazak.
Konrektno, zanima me Gradac, posto sam iz BG-a to je nekako najbliza destinacija sa odlicnom prirodom. Bilo bi dobro ukoliko neko moze da mi da kontakt kome treba da najavim dolazak na pecanje i ako neko zna gde imaju kontakti za ostale destinacije i pravila dolaska.

Hvala,
Bojan
Posto smo novajlije u ovome mozemo zajedno negde da oprobamo sta je ovo sve 😁
 

Bojan79

Newbie
Učlanjen(a)
16.12.2022.
Poruke
2
Broj reagovanja
1
@TMc hvala na kontaktu
@Limar moze nije problem, naredna dva vikend nisam tu ali za posle se dogovoramo, mozes da pises na PP. Samo da znas ja sam apsolutni potcetnik, jos ni jednom nisam zabacio musicu :(, ali polako.
 

MafkeDryFly

Junior member
Učlanjen(a)
03.11.2022.
Poruke
92
Broj reagovanja
87
Dobrodošli na forum gde će te brzo naučiti potrebne veštine. Samo ne odustajte !

Probajte ti i novi kolega Limar da na nekoj trevi malo bacate kanap. Neke kraće distance jer se na vodi ne uči zabačaji
ribolov u isto vreme. Kocentracija na ulov i zabačaj će vam biti otežana.

Bistro i puno lepih dana na vodi sa mušičarcem vam želim!!
 
Vrh Dno