Pastrmka 2011

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Svaka cast svima koji ste se upisali, blago vama. Ovde kod mene otvor na pastrmku bice tek 1 maja, neznam po kom principu to rade ovi iz Rumunije, a izgleda da lipljan ima zabranu cele godine.
 

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
Goci je napisao(la):
Sale, jel ovo uzvodno od velikog mosta koji prelazi glavni put za Jošaničku Banju? Tu valjda ima i neke table o režimu ribolova na Rasinu.

Ja sam prošle godine krenuo od tog mosta nizvodno, lepi tereni, naročito onaj neprostupačni kanjon, ali nisam imao baš ništa.

Ulov se desio od mosta uzvodno 700-800 metara.Kanjon koji je niz vodu (od mosta) krije krupne primerke,ali ima i sitnijih.Da bi se tu prošlo bez problema,treba da je sa tobom neko taj deo dobro zna,da ne dođe do povređivanja ili bliskih susreta sa ostalim stanovnicima priobalja.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Evo i Lazza i ja otvorismo Fly sezonu ulovima!  :)

Upisao sam se nakon 3 zabačaja:

prva2011.jpg


A kroz 5 min sam klepio i dosta lepu ribu od 45 cm (bez repa, sa njim tačno 50 cm).

45cm.jpg


45cm2.jpg


45cm3.jpg


Do kraja dana još dve., ukupno 4 lep otvor!  :)

Bratić Lazza kači njegov 2011 prvenac kad se naspav(k)a.  :D
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
I ti bi hvatao takve da sam te ja vodio, ali ne, ti će ideš sa onog JR-a, će pecate na nimfe...  :nowink:

Krupna pastrmka je lovac na krupnu divljač, tj. krupne strimere!  :lol:

Tolko od Moravice, ajmo sad na Nišavu da hvatamo prave borbene ribe... Samo mi trebaju još veći strimeri!  :-*
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Goci je napisao(la):
Tolko od Moravice, ajmo sad na Nišavu da hvatamo prave borbene ribe... Samo mi trebaju još veći strimeri!  :-*

Srećan put.  :lol:
 

SnikS

Junior member
Učlanjen(a)
04.01.2010.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Lep ulov Goci.Ja sam danas bio sa plavog rendzu pakriran iza vas :)
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Aaaaa! Ti si bio onaj "solo"? Sa čudnim novim tablicama: Al...  :)

A u drugim kolima su bila 4 mušičara: Žakula, Rzanac i dva stranca.

@Japanac: sve si prso od kad si intenzivno počeo da se družiš sa mušičarima!  :doh: A bio si kul tip.  :D

@Bobi: da, mušičarski strimer vezan na jig udici, Jig Fly by Fairy River. Male jig udice znatno olakšavaju vezivanje strimera jer ne moraš da se smaraš sa olovnim ili tungsten očima postavljenim sa donje strane obične udice koje služe, između ostalog, da udicu okrenu tako da vrh ide na gore i ne kači dno. Slične, samo još manje udice se sve češće koriste i za vezivanje nimfi.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Odlicne ribe...svaka cast.Jel ovoj nedostaje pola repa ili mi se cini?
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Da. Čak bih rekao da se zbog toga i nešto slabije borila.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.103
Broj reagovanja
306
Lokacija
Svrljig
Goci, kaži ljudima da si pastrmke ustvari ulovio na "kačket"  :D da nije bilo njega lovio bi bandare.
 
Vrh Dno