Pastrmka 2011

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Lepi ulovi Ico!

p.s. Što drug Alpu odsekoste glavu?  :doh:
 

Ico

Junior member
Učlanjen(a)
17.03.2009.
Poruke
69
Broj reagovanja
0
recesija - jedna glava po slici
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Tako je Ignjatov isekao Saletu glavu, pa smo morali da mu je docrtamo kao Mister Bin Wistlerovoj majci.

salewistler.jpg


:D
 

alp

Full member
Učlanjen(a)
02.02.2008.
Poruke
572
Broj reagovanja
2
ako dozvolis, glava je (jos uvijek) ok. sluzi svrsi. samo ribica nije ulovljena u uncu, nego u uni. u 'kvadrantu' gdje se ne moze baciti samo tako s obale, ni spustiti nizvodno sa sedre. Na jedno 3-4 m dubine.  ;) 

 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Lepo lepo, ovo je sigurno klasican DH z-axis 8) i verovatno neki skagit kanap cim se tako duboko ore :) Moze li tacna konfiguracija kanap-predvez-podvez?
 

alp

Full member
Učlanjen(a)
02.02.2008.
Poruke
572
Broj reagovanja
2
ZA 5126; Struna: airflo - compact skandi, 360 graina; Predvez: poly, salmon/steelhead - opako tonuci; Tipet: 0,5m FC 0,31 - 0,5m FC 0,26 - 1,5m FC 0,23. Strimer od krem marabua s malo lameta i tungsten cunjicem (tone ko kamen, ali se gore navedenim baca ihaha..). Na poziciji gdje je ulovljena ne love se bas kao u ribnjaku.
 

jeprli

Senior member
Učlanjen(a)
26.01.2011.
Poruke
134
Broj reagovanja
0
Opasne vam te americanke, dobro se ugojile, podsecaju na ovdasnje zene  :lol:

Jucer nakon sto sam ispratio jutarnje vesti, od sve muke gledajuci jadne japaneze kako se nose sa posljedicama shitstorm-a odlucio da treba malo izbistrit glavu i posvetit se ribi. Ovaj put sam mlatio sa pijavicom od ljubicaste mohair vune i ljubicastog marabua sa oranz perlom. Nije dugo trebalo i dobio sam prvu ribu a za njom jos nekoliko medjutim gubio sam ih pod nogama, lovio sam u nekom mulju i nije mi se islo gazit da ih docekam(taj mulj kad se digne prati ga nesnosan smrad), pred kraj sam u jednom djelu gdje je bilo kamenja odlucio da zagazim i poslikam jednog muzjaka, junacki se zakacio i nije bilo sanse da otrese udicu.

1q4i07.jpg


212d63d.jpg


2gty9ar.jpg


Kontra tokovi znaju da naprave nanose mulja, pa na tim mjestima ima i bogatog podvodnog zivota. Da sam lovio nimfama vjerovatno bi daleko bolje proso, ali ja volem one agresivnije sto se zalecu za plenom. Midgevi su se rojili na sve strane ali nisam vidio neku aktivnost oko njih. Sve ribe sam vadio iz bomb sheltera(njihovih skrovista), jer je pre mene tu proslo tuce ribolovaca pa sam se moro dobro potrudit da dobijem koju. Ovaj dio rjeke znam kao svoj dzep pa mi se jos nije desilo da izostane kakav ulov. I danas bi volio otic al moram trudnicu na ultrazvuk da vidim kako mi junior napreduje  :whistle:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Uhh ala ste ih izrokali  :tbumb: Čestitke Jeprilu ,Alp'u i Ici !
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ove "tvoje" kod nas su bar uviđajne pa se ne mreste, dok "naše" trse sve živo na svim meridijanima i g.širinama!  :D
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Osvojise sve kontinente sem Antartika!  :doh:

Majku im invazivnu! :lol:
 
Vrh Dno