Pastrmka 2011

Pera98

Junior member
Učlanjen(a)
15.11.2011.
Poruke
32
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Hvala,hvala ..necu vise da nosim, taj dan sam uhvatio jednu pastrmku,klena,beovicu i gregeca i pustio sam ih... to nosim zbog mog oca koji bere pecurke ... to mi je ostalo jos od Vlasinskog jezera .. pozdrav !! :D :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
iskreno, mreža je bezveze stvar (u našem FF svetu) iako ima ljudi koji to vole.... opet, koju ribu misliš pustiti onda je pusti čim prije nepovređenu, a što misliš ponjeti ubi i očisti odmah. To če ti biti lepe i dobre navike  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
ovo sto seb rece je istina, ima nas koji jedemo mali deo ulova ali ubijanje odmah inace se samo nepotrebno muci jadno stvorenje
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Mislim da se njoj hvata isto :), ili mislis da ona zna da se "muci" i sta je uopste snaslo kad je izvadis iz vode? Mozda place? :D :D
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
dsc00074mq.jpg


Bravo za ulov Pero! Nisam siguran, ali riba liči na makedonsku pastrmku.
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
u lebac  ti,aj ovako,kolko vidim ti si odma tu posle mene po godinama na ovom forumu,,,pazi druze,prvo i osnovno,hvataj ribu i idi u ribolov za dusu,ne za stomak...Samim tim tu cuvarku ces baciti u kantu za smece.Drugo nemoj da ti je ulov glavna stvar,neka to bude cilj,ali nista strasno ako se ne desi.samim tim ce i datum biti drugaci...Al ok necemo ti uzeti za zlo,mlad si decko na tebi je dobra buducnost.I bravo za ulov u svakom slucaju.Pozdrav
 

Pera98

Junior member
Učlanjen(a)
15.11.2011.
Poruke
32
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Hvala, ja sam ribu pustio ona se zaletela kod sicevacke brane, sta mogu tu, slikao sam se i pustio ...  8)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
kolaTERALNA STETA...bitno je da ne ides ciljano na nju i ne uznemiravas je u mrestu,ako primetis bojista ne gazi tuda, ne pecaj....inace odavno lepsu pegavu nisam video svaka cast
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
koliko sam ja upucen u situaciju ...pastrmka na nisavi na musicarski pribor je i u sred sezone slucajan ulov . retki su musicari koji su je ciljano ulovili u ovoj reci . a koji jesu ne mogu da se pohvale velikim brojem ulovljenih riba . zato nemojte da dirate decka , jer ispada da je otisao na reku prebogatu pastrmkom i izivljavao se u lovostaju.
pero pusti ti ove sto ti prigovaraju i budi ponosan na svoj ulov i na ono sto si sa njim uradio. moja preporuka ti je da i u vreme kada je dozvoljeno pecanje vracas pastrmke u nisavu i das im sansu da se namnoze sto vise.
jos jednom iskrene cestitke za mladog musicara  :tbumb:
 
Vrh Dno