Perdigones fly

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Brate ima oko godinu dana posle Ribnika, dade mi Rena par komada I ja uzeh malo da Googlam o nimficama.  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.179
Lokacija
Čačak
Googlaj... Pusti to. Dok ne otpecas malo sa njima nista nemoj googlu da verujes.

Dexa, ovi snimci su ponajmanje o ovim nimfama...

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Pa hvatao sam na Ribniku na njih :) spremice se za Gradac koja cisto da se ima na #14 I #16 :)
 

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zlot kod Bora
oholi je napisao(la):
Googlaj... Pusti to. Dok ne otpecas malo sa njima nista nemoj googlu da verujes.

Dexa, ovi snimci su ponajmanje o ovim nimfama...

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk
Jbm li ga onaj kaze perdigones.. Bukvalan prevod naziva je verovatno metak,hitac,penatracija,milf dobro zaneo sam se,bez milf  :D  :D
 
A

Aleksandar993

Guest
Dexa89FLY je napisao(la):
Jbm li ga onaj kaze perdigones.. Bukvalan prevod naziva je verovatno metak,hitac,penatracija,milf dobro zaneo sam se,bez milf  :D  :D
Hahahahahahahahahahaha :D :D :D

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
simpson H je napisao(la):
Kod nas je zakonom zabranjeno 3 musice...
Pretpostavljam da mislis u Srbiji ,,evo gledam ribolovacki  zakon  u srbiji i stoji da je zabranjeno loviti tirolcem i waser kuglom  salmonide a nista ne stoji odredjeno  oko broja musica na mahacu ff, mozda to nije detaljan izvor  ali pise da ovo vrijedi do 2017 g,,, U bosni je dozvoljeno na waser kuglu  sa do tri musice  tirolac je zabranjen i dozvoljeno je mahacima sa tri musice osim u pojednim  ff  revirima gdje je dozvoljena samo jedna muha na mahacu ,,
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Dexa89FLY je napisao(la):
Jbm li ga onaj kaze perdigones.. Bukvalan prevod naziva je verovatno metak,hitac,penatracija,milf dobro zaneo sam se,bez milf  :D  :D
Kad budes pecao penetriraj dobro inace nista od ulova  :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Aleksandar993 je napisao(la):
Evo Marić zna iz iskustva. [emoji12]

Sent from my HTC One using Tapatalk

Naravno. I ti bi trebao da penetriras dobro, ako budes ovlas samo onda ces morati da zamenis uloge a posle vidi sta ces. :D :D :D
 
A

Aleksandar993

Guest
maric je napisao(la):
Naravno. I ti bi trebao da penetriras dobro, ako budes ovlas samo onda ces morati da zamenis uloge a posle vidi sta ces. :D :D :D
Nemam ja vremema za to, previse hvatam ribe pa nemam pauzu. [emoji14]

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.279
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Oooo izvini nisam te prepoznao, znaci imas ugradjen vec motor. Ok nastavi samo da cepas ;)
 
A

Aleksandar993

Guest
maric je napisao(la):
Oooo izvini nisam te prepoznao, znaci imas ugradjen vec motor. Ok nastavi samo da cepas ;)
Sa zadovoljstvom cu otići sa tobom na Gradac ne bih li ti pokazao i objasnio. :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

 
Vrh Dno