Podrska reprezentativcima

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Usta vi gledate bre :D

Srbija 12. u Svetu, apsolutno neverovatan rezultat!!!!!!!! Svaka cast ekipi.

Bosni bronza, a Nikola Trebjesanin iz Kolasina vice prvak sveta!
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Ja bi bio prezadovoljan ovim rezultatom a reprezentativci će se izjasniti kad se vrate.Za prvi put odlično!
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Obzirom da smo imali tri "vojvođana" u ekipi, jednog koji živi u BG-u i jednog koji je na vodi gde može svaki dan da mušičari, rezultat je više nego dobar. Treba dodati da su pecali bez pravog treninga, na vodama gde neki nisu nikada pecali. U prilog tome, govori broj ukupno ulovljenih riba. Uz malo sreće i iskustva na jezeru, to bi bio  sasvim drugi rezultat. Najvažnije, po meni, je da su naši ribolovci uvideli da takmičari iz ostalih zemalja nisu nikakvi "Marsovci" i da se mogu pobediti. Da, još jedna važna činjenica, tekmičenje bez "back up-a" tj podrške ljudi koji su iza takmičara na samoj stazi, je sviranje qrcu. Tu cenu su platili svi naši takmičari ribolovci. Sve u svemu, jako dobar rezultat i ja vam svima od srca čestitam.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
cestitam nasim takmicarima na sasvim dobrom rezultatu  :tbumb:
interesantno je da se labobo najbolje plasirao, negde oko 30. mesta koliko sam zapamtio a na nasem takmicenju se nije pokazao posebno . dok se aktuelni prvak srbije gotovo najlosije plasirao od nasih takmicara na 70 i nekom mestu .
musicarenje salmonida kod nas i na rekama gde se odrzavaju ozbiljna takmicenja se ocigledno dosta razlikuje
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
captur24.jpg

captur25.jpg

captur26.jpg

captur27.jpg
 

fandjolfc

Junior member
Učlanjen(a)
17.12.2007.
Poruke
33
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozega
Baki-Pa je napisao(la):
Obzirom da smo imali tri "vojvođana" u ekipi, jednog koji živi u BG-u i jednog koji je na vodi gde može svaki dan da mušičari, rezultat je više nego dobar. Treba dodati da su pecali bez pravog treninga, na vodama gde neki nisu nikada pecali. U prilog tome, govori broj ukupno ulovljenih riba. Uz malo sreće i iskustva na jezeru, to bi bio  sasvim drugi rezultat. Najvažnije, po meni, je da su naši ribolovci uvideli da takmičari iz ostalih zemalja nisu nikakvi "Marsovci" i da se mogu pobediti. Da, još jedna važna činjenica, tekmičenje bez "back up-a" tj podrške ljudi koji su iza takmičara na samoj stazi, je sviranje qrcu. Tu cenu su platili svi naši takmičari ribolovci. Sve u svemu, jako dobar rezultat i ja vam svima od srca čestitam.
Kontam da je problem sto se konstantno forsira Gradac... takodje da se izborna takmicenja odrzavaju na vise divljih reka a ne u "ribnjacima" pa iako nisu bogate imali bi bolje rezultate..... jer iz prilozene tabele bolje su se snasli musicari koji vise pecaju po divljim rekama...  100 izlazaka na gradac po meni je losije nego 10 na Rzav itd...to je neko moje misljenje... ne znaci da sam u pravu.... a reprezentativcima cestitam na plasmanu 12. mesto je odlicno.... Bravo :tbumb:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Bobo, Vláda, Eko, Mita i Oholi..to je redosled nasih..12 na svetu je ogroman uspeh i svi su u prvih 100 sto je opet uspeh koliko malo pecaju.Bobo je iznenadjenje s obziron da je bio zamena Huri koji nije otisao. Vlada 52 cini mi se odlican uspeh..Eko 60 i neki, Mita i Obilí od kojih sam ocekivao najvise malo podbacil i al jbg nisu imali srece u nekim trenucima..sve u svému svaka cast momci niko ne bi mogao bolje od vás ni vise..přesrecan sam :)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
fandjolfc je napisao(la):
Kontam da je problem sto se konstantno forsira Gradac... takodje da se izborna takmicenja odrzavaju na vise divljih reka a ne u "ribnjacima" pa iako nisu bogate imali bi bolje rezultate..... jer iz prilozene tabele bolje su se snasli musicari koji vise pecaju po divljim rekama...  100 izlazaka na gradac po meni je losije nego 10 na Rzav itd...to je neko moje misljenje... ne znaci da sam u pravu.... a reprezentativcima cestitam na plasmanu 12. mesto je odlicno.... Bravo :tbumb:

Kako ti izvuce zakljucak da su se bolje snasli ribolovci koji pecaju na divljim rekama? Koji su ti ribolovci po imenu?
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Šta Vam je sa ovim koliko malo pecaju dobro su prošli? Pa, ljudi imaju životne obaveze, porodice, decu, devojke, poslove.... pecaju taman toliko koliko imaju vremena.
 

fandjolfc

Junior member
Učlanjen(a)
17.12.2007.
Poruke
33
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozega
simpson H je napisao(la):
Kako ti izvuce zakljucak da su se bolje snasli ribolovci koji pecaju na divljim rekama? Koji su ti ribolovci po imenu?
ti simpsone sve hoces po imenima... eto npr ovaj crnogorac sto je drugi koga sam i licno upoznao.... sto mora o imenima... nisam hteo nikog da vredjam niti prozivam... drago mi je sto imamo repku i u ovom sportu i veoma sam zadovoljan plasmanom ali pricao sam o stvari da se vise peca po ribnjacima kao sto su gradac i djetinja nego po divljim rekama... pusti imena...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Strelac Kad sam rekao koliko malo pecaju mislio sam da i na obaveze..verujem da su imali mogucnosti da kao neke reprezentacije odu 7 dana před takmicenje da vezbaju bilo bi jos bolje mada po meni je ovo 12 mesto kao zlatna medalja sto káže Simpson
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
plasirali su se skoro obrnutim redosledom kako su se plasirali na domacem takmicenju . sledeci na domacoj tabeli kao sedmi je bio tihi . da je on otisao mozda bi osvojio neku medalju ? :D
a da je maric otisao garantovano bi imali prvaka sveta  :yeswink:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
fandjolfc je napisao(la):
ti simpsone sve hoces po imenima... eto npr ovaj crnogorac sto je drugi koga sam i licno upoznao.... sto mora o imenima... nisam hteo nikog da vredjam niti prozivam... drago mi je sto imamo repku i u ovom sportu i veoma sam zadovoljan plasmanom ali pricao sam o stvari da se vise peca po ribnjacima kao sto su gradac i djetinja nego po divljim rekama... pusti imena...
  Taj Crnogorac sto je drugi je Nidza moj odlican drugar iz Kolasina i ne peca na divljim rekama vec na revirima prepunim ribe. Ozbiljan takmicar, izvanredan drug i covek. I veze sa zivotom nema da je drugi zato sto peca na nekakvim divljim rekama. Pitaj ga koliko puta je ove i prosle godine izasao na Taru koja mu je pred nosom?
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
sasats je napisao(la):
cestitam nasim takmicarima na sasvim dobrom rezultatu  :tbumb:
interesantno je da se labobo najbolje plasirao, negde oko 30. mesta koliko sam zapamtio a na nasem takmicenju se nije pokazao posebno . dok se aktuelni prvak srbije gotovo najlosije plasirao od nasih takmicara na 70 i nekom mestu .
musicarenje salmonida kod nas i na rekama gde se odrzavaju ozbiljna takmicenja se ocigledno dosta razlikuje


Dosta stvari utiče na plasman, između ostalog i šta se izvuče iz šešira, kao i sastav sektora. Ne bih žurio sa nekim zaključcima.
 
Vrh Dno