pomoc!!!

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
malo je off al nema veze  :D, danas sam na poslu kod jednog čovjeka u garaži vidio 4 štapa stara fiberglasa i jedan je mušićarski nisam stigo da vidim šta piše na njemu, al sam mu reko da ga želim kupit pa ču se sutra dogovoriti, znam da su teški al sviđaju mi se ti stari štapovi možda nekad budem i peco s njime  8)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ne mora da znači da je puno tešak,sve zavisi koja je klasa u pitanju.Da je upotrebljiv sigurno da jeste!
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
pa kad sam ga držo u ruci nije se činio težak, s time da je na njemu bila obična mašinica za pecanje al iz 60-ih  :hammer: i olovo od 30 gr. služio kao dubinac,
kad sam ga protreso bez olova, taj štap cijelom dužinom radi,

sutra kad ga donesem vidit ču šta piše na njemu pa ču tu napisati, imam baš jedan kanap WF5F viška, možda mu bude odgovaro, još sam čekrk  :D
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
neče poslužit ko varaličar sigurno za to imam UL štap koji od kad sam kupio mušićarski stoji  :doh:
možda nekad s njime odem mahat ili če bit okačen na zid  :D

nisam bio na pecanju da mažem muhe, čekam malo toplije dane, u ove zimske dane se maže nešto drugo  :hammer:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Mnogi gledaju težine štapova a sigurno da ne mogu razlikovati koliko je koji težak.To su smiješne težine ili je nekome ruka atrofirala  :hammer:
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
meni se nije činio nešto jako težak, al mislim da malo je teži od mog štapa
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
milankrezner je napisao(la):
neče poslužit ko varaličar sigurno za to imam UL štap koji od kad sam kupio mušićarski stoji  :doh:
možda nekad s njime odem mahat ili če bit okačen na zid  :D

nisam bio na pecanju da mažem muhe, čekam malo toplije dane, u ove zimske dane se maže nešto drugo  :hammer:
Čuvaj za unučiće! ;)
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
:D :D :D kolega kad ja budem imo unučiće više neče biti ni spomena o fiberglass štapovima, a i grafitni če izumirat doće nešto puno lakše i bolje  :doh:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Živ bio pa video! Šta ćeš od ovoga lakše,štapovi po 80-90-100 grama đe ćeš lakše ;)
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
danas sam donio kuči onaj štap od fiberglassa nema nikakve oznake možda če neko znati prema opisu kakav je i koje je akcije, dužina mu je 243 cm, svijetlo plave je boje, sve je vezano saq crvenim koncem, ima metalni spoj gornji dio ulazi u donji, neznam šta više da napišem, možda netko zna više o ovome štapu, štap je u nekom osrednjem stanju vidi se da je star jako na jednom djelu je načeta površina samo malo,
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ako može kakva fotka čisto da vidimo o čemu se radi,baš me interesuje!
 
Vrh Dno