pomoc!!!

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
pozdrav ekipo imam pitanje nadam se da če mi netko pomoči, imam štap ron thompson 8,6 fita i 4/5, čekrk neki obični 5,, imam dvije špage WF5F i DT6F, prvo sam imao WF5F s njime sam moro malo duže da mašem da zabacim al mogo sam ljepo daleko da zabacim i bez nekog večeg napora, sad koristim DT6F s njom je na kratko supp bacat nemoram puno mahat al kad treba dalje zabacit tu je malo problem imam osiječaj da mu je možda pretežak taj kanap, a pogotovo kad ga zabacim malo dalje onda je problem ga dignut s vode treba puno napora da ga se digne s vode,,, e sad šta da radim el da ja bolje koristm WF5F
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
i ja sam tako mislio ali htio sam da čujem neko stručnije mišljenje, dobra je ona DT6F kad se trebaju neki krači zabačaji na nekim manjim potocima, al kad negdije na jezeru lovim onda mi je problem daleko zabacit i dignit špagu sa vode
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
evo jedno pitanjce, pravio sam sam predvez od 0,10mm upredeni (bar mislim da je to upredeni) e al mi je dužine 1,6m el je to prekratko ili je dosta dugačko, meni dobro odradi posao, jedino kad bacam neke muhe na manjim udicama onda moram biti stvarno nježan da mi ju nepotopi prilikom pada na vodu, al ovako mi super radi posao, tipet metnem dužine oko 80cm, dali ej taj predvez kratak možda
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
pozdrav ekipo, izvinite ako pišem post za postom,,,

imam u planu promjeniti štap, uzeo bi neku trojku, ali bitna stvar mi je da je štap iz 4 djela znači da je transportna dužina što manja, ako bi mi mogli predložiti par štapova i bitno da nisu nešto skupi, sad koristim ron thompson 4/5 štap mi je odličan i nebi ga mjenjao al sam preselio pa motorom ide na ribolov malo mi je transportna dužina velika pa mi nezgodno nosit na leđima, eto ja bi vas molio ako bi neko predložio par štapova ili ako hoče mjenjati za moj  :smoke:
 
Vrh Dno