PORIBLJAVANJE

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Poribljavaju oni svaki dan Nisavu necim,samo sto se to vesto krije od ociju javnosti ali uzalud
Sve se sazna,vidi i cuje.Ali bar da imaju malo mozga pa da znaju cime je poribljavaju nego izvrnu cisternu i misle posao gotov..
ODZVONILO JE SVIMA KOJI TO RADE ODAVNOO...
-------hvala...............
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Nadajmo se.
Cujem da su novi korisnici koji ce u iducme periodu gazdovati vodama resili da kao ribocuvarske sluzbe angazuju agencije za obezbedjenje i da tako pokriju taj vid rada na tolikim ribarskim podrucjima.
Agencije su, navodno, vrlo zainteresovanje za taj posao.
Mislim da ce time dosta vrbovih i drugih grana, tj. shiba i prutova ostati postedjeno secenja. I da ce rad "agenata" doprineti realizaciji takvog vida bojkota kupovine dozvola.
Sreca sto smo u apsolutno pravnoj drzavi na celu sa legalistima u kojoj ce svaka zloupotreba zakona moci da bude efikasno sankcionisana na sudu!
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Pa, to bi moglo da se proveri... sa ribocuvarskom sluzbom na jezeru Celije... kad se pojavi ribocuvar, obucen kao Ultimate Soldier, ima da se smrznes i da ti presedne momenat kad si resio da krenes u ribolov! :whistle:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ma i oni se razbise od posla ..
Samo kad su kamere ili ti neka emisija vezana za ribolov eto ti gordih momaka preke naravi...??
Meni lici na onu foru sa nase televizije KOPERNIKUS.
Jadnik nikako da ga zaobidju,a ja vitlam duz cele SRBIJE ni jedan da naleti na mene
STRASNO
 
Vrh Dno