PRAVILNIK

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Da bi se takmicio obavezna je Republicka..

Proveri to opet za svaki slučaj,mislim da je Luka prošle god pecao sa gradačkom dozvolom ali mi nemoj verovati.
Jedino onda se mora plaćati dnevna na ostalim rekama gde se peca
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Potpuno netačno. Za takmičarsku licencu se mora imati republička dozvola. Ako je pecao sa gradačkom, napravljen je prekršaj za crveni karton, tj diskvalifikaciju sa takmičenja.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Nije mogao da dobije takmičarsku licencu bez republičke dozvole...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
tacno tako Milance..koliko sam razumeo ove iz saveza koje sam zvao ove godine morala je Republicka..
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
pera je napisao(la):
Proveri to opet za svaki slučaj,mislim da je Luka prošle god pecao sa gradačkom dozvolom ali mi nemoj verovati.
Jedino onda se mora plaćati dnevna na ostalim rekama gde se peca


Malo je ispalo van konteksta ali znaš o čemu se radi.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ok. I ak osam pogresio oprg je sudija valjda trebao da utvrdi da svi imaju dozvole a znam da je Zuca zvao nekoga u vrhu mozda i boskovica da pita zadto mora repu licka . Mozda gresim ali takosam razumeo
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
uopste nije skupo 10000 za gradac za ribolovca koji je opredeljen na pecanje pastrmke . mislim da bi i skuplje trebalo da bude
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Pa nije to sam ja i rekao. Ko ce da peca samo na Gradcu onda je to smesno, realno gledajuci. Ali ako hoces i neku drugu vodu npr Drinu onda jos 6 cigli pride, mada realno ove godine sam bio jednom na Drini tj 2 dva dana i cuvara nisam ni video. E sad nekolicinu nas zaza takmicenje, gde moras Republicku obavezno ( sa njom pokrivas Moravicu i Drinu za takmicenje ), Gradac moyes da se slepas sa 2000 din samo za takmicenje + licenca itd..
 
Vrh Dno