PRAVILNIK

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Samo sam reko istinu  :) ziva istina, koliko puta sam dole bio i gledao danima vodu .. ne radi nista.. a znam i slucaj gde madjar dolazi 10 godina i jos nije pogodio kad treba tj uzima odmor kad ne radi .. ni sam Sena ne bi moga da vam kaze kad radi i ako je pored vode.. :yeswink:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Pa jbg brate to je tako..ajmo onda u ribnjaku da pecamo..sad je nasima na svetskom odlucivala jedna riba npr na jezeru,,
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Maricu ne bi se velika vecina upisala ni na rzavu....

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Pa ok..nisi se ni ti upisao na Vrbasu sto ne znaci da si los ribar..ne razumem vas jbt..koliko shvatam vi hocete negde gde bas ima dosta ribe I koja radi non stop?mene bre boli stojko gde cu da pecam. Neke reke nisu moji favorite ali jbg sta da radim moram da idem da pecam tamo na takmicenju.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Maricu nije poenta samo pecati... jebes takmicrnje ako nema ribe. Ajmo lepo u kafanu pa da lazemo...ko najbolje laze ide kod amera. Nije meridavno loviti na praznoj vodi

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Trebalo bi vec sad da se znaju vode na kojima ce se pecati, da se pripreme svi takmicari podjednako.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Vežbajte momci, vežbajte, nemoj posle opet da bude  :samotuci:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Milance rekoh ti ja prosli put da si poslednji put podigao pehar  :piss:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Pocelo je pocelo  :hammer: :hammer: :hammer: e sad ozbiljno ima li naznaka koje reke mogu biti za takmicenje..
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Milanče je napisao(la):
Vežbajte momci, vežbajte, nemoj posle opet da bude  :samotuci:


Profesore samo ostro, edukativno i jebitacno...pogotovo karaj{turcizam) grobare{e sad ovaj naziv se tralala odomacio u jednoma malom segmentu ruralnog podrucja Srbije od 1970god)  :nowink: :nowink: :nowink: :) :bleh:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Evo ga ovaj sto ne dolazi sa vode  :hammer: :hammer: :hammer: javi mi se odmah da te ne bih poslao u janicare :) Bakila odlican izbor :)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Evo ga ovaj sto ne dolazi sa vode  :hammer: :hammer: :hammer: javi mi se odmah da te ne bih poslao u janicare :) Bakila odlican izbor :)
A ti sto si naucio da plivas ove godine pa odma preplivavas Lamans, javi se sad na moj osobni mobitel  :hammer: :hammer: :hammer:
Inace juce sam ufatio grobarcice iz 1-2, heheheheh samo sto izdadose neki Finci, jbg nisu kao ovi iz Vision-a :tbumb:
 
Vrh Dno