PRAVILNIK

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Pa dva dana pecanja na Gradcu dok je takmicenje.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Sto 2 dana, to je valjda bilo zbog hitnosti organizovanja zbog sv. prvenstva. Lepo bi bilo da se ove godine liga organizuje na vise reka, mozda u vise kola? Sad nema vremenskog pritiska, daleko je Amerika :D :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
mislim da u troskovima jednog takmicara najmanje ucestvuje dozvola za ribolov . kome je skupa dozvola nemoj ni da pomislja na takmicenje ili neka nadje sponzora
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Simpsone ja navijam za vise reka ali ako veruj mi kakvi su nasi bice opet 2 reke axxaxaax  :hammer: :hammer: ae realno koje bi reke ti uvrstio u takmicenje? Moravica, Gradac, Drina, Rzav i sta jos? Npr sve po jedan dan..
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
mislim da u troskovima jednog takmicara najmanje ucestvuje dozvola za ribolov . kome je skupa dozvola nemoj ni da pomislja na takmicenje ili neka nadje sponzora

Sale pricam ti o ljudima koji idu na pecanje osim tog takmicenja ( ne kao ja xaxaxaaxx) mislim na Oholog, itd koji su na reci 200 dana godisnje.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
dobro , u junu ...kolika je drina obicno u junu? opet davljenje  :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ma nije dobra drina za takmicenje . vidis da i sada kada je tamo najbolje za pecanje niko nista ne uhvati . kod nas jedino gradac i moravica i jedan vikend na limu u cg .
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Sto bre pa pecah i ja na Moravici pa se ne upisah sa ribom ya upis sve neki prdavci 15 cm xxaxaxaxa..jbg za malo..
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
I da pogodite dane kad ne radi ...a to je vrlo verovatno... i slikanje samo na kraju. Drina najlesa reka ali i najteza ...
 
Vrh Dno