Predlozi u vezi foruma

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Dovoljno je pogledati samo u tvoju fotografiju i zapitati se da li si ti uopšte  normalan  :(
 

Prilozi

  • bojan simpson.jpg
    bojan simpson.jpg
    59,4 KB · Pregleda: 222

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.999
Broj reagovanja
254
Lokacija
Norway
Predlozio bih da se na naslovnoj strani sajta otvori ( valjda se zove prozorce) sa nazivom VIDEO. Mesto gde bi se prebacivali Youtube snimci clanova foruma.
Ima dosta dobrih videa na forumu. Na primer kolega oholi je u zadnje vreme postavio odlicne snimke. Ima Igorovih kasting snimaka, Nekoliko Zvezdanovih.... sigurno ima jos.  ;) 
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
obzirom da sam sve snimke stavio kao javne...izlisno je napominjati da admini mogu sa snumcima da rade sta im volja

ako neko ima neku zelju nek me kontaktira ako budem imao nacina uradicu
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
I meni se ovaj predlog cini kao dobar,a i pomoci ce mnogima,koji imaju dilemu kako vezati prvu muvu ili oko castinga,ribolovackih dogadjaja.... itd..... Odlican predlog  :tbumb:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Ja sam preksinoć otkrio kako se na mokrim muvama vežu nogice od jarebice.I to zahvaljujući jutjub linkovima.
Ovakvi sbs prikazi u video modu su prava stvar!Još ako je na nama prepoznatljivom jeziku milina  :tbumb:
Oholi svaka čast i očekujem još  :smoke:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Najjednostavnije je da neko pita sta ga interesuje jer ima milion stvari a neko ce vec odgovoriti i pokazati sta i kako.

Koje nozice su ti predstavljale problem,kod nimfi ili one u klasicnom spider fazonu?
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Obe  :doh:
Ove što ti kažeš spajder sam savladao e sad za nimfe me interesuje.Vidjeo sam kako se vežu isperci sa obe strane.Ali ako ima jednostavnija varijanta bio bih zahvalan.
Ovdje stoje pod uglom nekim uz tjelo a mene interesuje iz tjela da idu ravno,ako me kapiraš.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Pogledaj ovo ...

http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=3703.0

Ovako povuces sve isperke sa pera jarebice(recimo) da stoje pod pravim uglom u odnisu na badrljicu.Vrh pera vezes gde ti pocinju grudi nimfe.Preklopis pero prema okcu udice i pricvrstis osnovnim koncem.Obaveno kad to zavrsis kapni jednu kap lepka ili laka preko nozica da se jos vise ucvrste.
Nadam se da sam ti pomog'o,pozzz.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Hvala Crni,to je to.Nisam baš bio siguran.Imam malo muke oko dabinga da mi  bude ravnomjeran na koncu.Višak skidam prstima a postavljam ga tako što konac iglom razdvojim.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
I ja tako upredam dabing u osnovni konac.Pokusaj da stavljas ravnomernije kolicine dabinga i ne stavljaj previse.Ako ti se desi da negde imas vise a negde manje dabinga izmedju konca kad zategnes konac lagano prstima rasporedi dabing ravnomerno celom duzinom konca.Dok upredas konac gde god da vidis da ima viska skidaj prstima jer tu nece lepo da se uprede.Ja koristim i vosak za dabing nije skup a po meni vrlo korisna stvarcica koju kad kupis jednom imas duuuuuuuuuuuuuuuuuuuugooooooooooo vremena.
Ako hocu tanka tela onda iz pomoc voska za dabiranje direktno upredam dabing na osnovni konac bez da ga iglom razdvojim.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Vosak imam i to od Saleta (PI).A ovo ću probati za tanka tjela.Hvala Crni  :tbumb:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Malopre slušam neku radio stanicu u kolima, čovek priča o tome kako je tužno što lepe edukativne TV emisije, one koje - citiram njega - cela porodica uveče može zajedno da gleda, nemaju veliku gledanost, a one gde se odigravaju nekakve rasprave, sa što više međusobnih napušivanja učesnika emisije, od raznih reality show-a, preko emisija gde gostuju 3-4 neistomišljenika, do prenosa skupštine, imaju veliku gledanost.

Elem, ponekad pogledam ovaj forum i vidim da nema mnogo novih postova, nema previše ulogovanih članova, ali ono malo postova je lepo, kvalitetno, edukativno, neko postavio SBS, neko piše u nekoj mušici, neko piše o nekoj vodi, neko okačio lepu sliku... I shvatim da je sve savršeno u redu!  :tbumb:

Moj "predlog u vezi foruma": kvalitet, a ne kvantitet, lepo druženje, ćaskanje, ne rasprave i napušivanja! Makar bilo 5 postova dnevno...

Eto, to želim ovom forumu i njegovim članovima u 2012. godini.
 
Vrh Dno