Predlozi u vezi foruma

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
I ja sam mislio kao dve
Nimfe
Mokre i emerdzeri
Bice puno preglednije,ovako je sve izmesano...jasno mi je da je sve jos uzradi/sredjivanju samo dajem predlog.
 

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Mozda je ovo negde predlozeno:

Dobro bi bilo da postoji tema 'step by step' kao pod tema, pod-foruma 'fly tying'?
Vidim slicne teme rasute na razlicitim mestima.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Moj prijedlog je:
Da se zamjeni  slika babuške na početnoj stranici a zamjeni slikom bilo koje druge ribe! :hammer:
Valja promjenit pa makar i naopako :-X
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
evo lično ču se potruditi za neku lepu sliku pastrmke prvog marta u najboljim namjerama za izgled našega foruma  ;) držite mi palčeve  :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
slazem se za onu babusku..........obavezno da je zameni neka lepa pastrmka....
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ko god je voljan da nam napiše tekst - može da napiše i zameni babušku. :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hvala kolega, strimerče je stvarno jednostavno i efikasno...več ga dugo koristim sa uspehom a nikada ga nisam nešto hvalio iako je ekstra lovan e sada je vala zaslužio svaku hvalu. Koga mrzi spinati jelenkovu dlaku neka uzme sculpin woll pa dva perceta bilo od jarebice ili patka za prsne peraje...ja volim jelenka jer sa njim odradim i perajice i glavu ujedno a dobro tone kada se napije vode i kada se koristi tonuči lider ili kanap.

Sada uskoro ču naručiti i sculpin wool i sculpin glave pa da probam malo i tako.
 

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Poruke
266
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Kako koristim Mozilla Firefox browser sa brdom add-ova, koliko je šansa da se doda link za sledecu stranu pored brojeva stranica umesto linkova "Idi dole" i "Idi gore"?
U tom slučaju svako ko koristi AutoPager add-on bi mogao da pregleda temu bez dosadnog kliktanja na broj stranice, već samo skrolujući stranicu naniže. Smatram da sam posao nije komlikovan i zamoran i da se izvodi za rekordno kratko vreme.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Ja predlazem da se ukine pravilo od odredjenog broja postova da bi mogao da se objavi oglas iz  par razloga - prvi je sto kad nekom treba 20 postova to objavi za 5 min, izlupa kojekakve odgovre na prvim temema na koje naidje; stari clanovi dodju i vide cudo od tema i zaraduju se kako je forum naglo postao super aktivan a ono komnetari tipa - e kad bih ja uhvatio takvu ribu, super blago tebi...
-drugi razlog je sto su oglasi ponekad zanimljivi starijim clanovima pa zbog te koristi koju oni imaju ne treba ogranicavati objavljivanje istih

sustina - ogranicenje nema nikakakvog efekta kao takvo, ili da se poveca, znatno, ili da se ukine...
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Potpisujem :tbumb: Ako neko nema (ili neće) ništa pametno da kaže, a ima nešto zanimljivo da ponudi - to je sasvim dovoljno od njega. Bolje nego da zašareni forum smajlijijma bezveze :doh:
 
Vrh Dno