prepariranje riba

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.006
Broj reagovanja
257
Lokacija
Norway
Gledam ove tvoje fantasticne radove Gogo, pa se nesto mislim. Kako da ti posaljem mog prvog lososa od desetak kg kog cu SIGURNO uhvatiti sl. godine, da ga ovako obradis?  ;)
 

crnigruja

Junior member
Učlanjen(a)
28.11.2011.
Poruke
63
Broj reagovanja
0
Lokacija
pancevo
Gogo je napisao(la):
Evo još jedne ribice, to je onaj moj Afrički som od prošle godine sa jezera pokraj Pečuha u Mađi, konačno je i on došao na red  :)

africkisomMedium.jpg
ALAL VERA  :respect:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
nespetro je napisao(la):
Gledam ove tvoje fantasticne radove Gogo, pa se nesto mislim. Kako da ti posaljem mog prvog lososa od desetak kg kog cu SIGURNO uhvatiti sl. godine, da ga ovako obradis?  ;)

Pošalji ga meni, ja ču ti ga "dobro spremiti" :lol:  :whistle:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
nespetro je napisao(la):
Gledam ove tvoje fantasticne radove Gogo, pa se nesto mislim. Kako da ti posaljem mog prvog lososa od desetak kg kog cu SIGURNO uhvatiti sl. godine, da ga ovako obradis?  ;)

Pa prvo ga ufati, a onda ga smrzni cijeloga, a posle cemo razmisljati o prevozu i dostavi  ;)

Hvala bata Ivane !
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.105
Broj reagovanja
316
Lokacija
Svrljig
Auuuu.... Gogo, ovo je van serijski rad  :yeswink: Svaka čast majstore  :respect1: :respect1: :respect1: ali svaka čast.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Vanserijski jeste jer se rijedje vidja kod nas, a sto se tice uradka... nije lose za jednog pocetnika  ;) Svaka slijedeca ce biti bolja nadam se, hvala Ivane !  :bye:
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.105
Broj reagovanja
316
Lokacija
Svrljig
Gogo, koje su dimenzije ove ribetine? Dužina, težina....
 
Vrh Dno