Problem pri daljim izbacajima, molim savet

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.115
Broj reagovanja
1.164
Lokacija
Čačak
Tihomir. A drugi je zeljko, radi u kolubari. A ima jos.... Samo ovaj zeljko ako te uhvati pod svoje gotov si :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Zeljko93

Junior member
Učlanjen(a)
01.02.2017.
Poruke
40
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
Tihomir. A drugi je zeljko, radi u kolubari. A ima jos.... Samo ovaj zeljko ako te uhvati pod svoje gotov si :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

Raspitacu se, pokusacu da ih pronadjem, svaka pomoc bi mi dobro dosla. A i snimak cu izbaciti ovde pa da vidimo, s obzirom na to da jos nemam ni jedan izlazak na vodu i da vezbam tek nekoliko dana mislim da mi ide ok al najbolje da sve greske secem u korenu i odmah na pocetku jer ako ih ne ispravim odmah posle ce to mnogo teze ici..  :)
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Zeljko93 je napisao(la):
Raspitacu se, pokusacu da ih pronadjem, svaka pomoc bi mi dobro dosla. A i snimak cu izbaciti ovde pa da vidimo, s obzirom na to da jos nemam ni jedan izlazak na vodu i da vezbam tek nekoliko dana mislim da mi ide ok al najbolje da sve greske secem u korenu i odmah na pocetku jer ako ih ne ispravim odmah posle ce to mnogo teze ici..  :)

U centar! Lepo razmisljanje.

Poznajem mnogo musicara koji samo o opremi razmisljaju. Te kupe neki ultra-mega-giga stap te naj-naj kanape a za osnovu bacanja ne izdvoje ni najmanje vremena jer smatraju da to dolazi samo od sebe. E pa ne dolazi  :nowink:

Samo napred, savladaj bacanje kako treba  a posle mozes prelepo pecati i sa najjeftinijim mogucim stapom i sa najgore moguce vezanom musicom, jer dzabe nam sve kad ne prezentujemo musicu kako treba. Bar ga ja tako cenim  ;)
 

Zeljko93

Junior member
Učlanjen(a)
01.02.2017.
Poruke
40
Broj reagovanja
0
nespetro je napisao(la):
U centar! Lepo razmisljanje.

Poznajem mnogo musicara koji samo o opremi razmisljaju. Te kupe neki ultra-mega-giga stap te naj-naj kanape a za osnovu bacanja ne izdvoje ni najmanje vremena jer smatraju da to dolazi samo od sebe. E pa ne dolazi  :nowink:

Samo napred, savladaj bacanje kako treba  a posle mozes prelepo pecati i sa najjeftinijim mogucim stapom i sa najgore moguce vezanom musicom, jer dzabe nam sve kad ne prezentujemo musicu kako treba. Bar ga ja tako cenim  ;)

Za opremu sam dao nekih 10tak hiljada i mislim da je to skroz ok stap 5500 cekrk 2000 konac 1700 i uzeo sam nekih 10tak muva 1000din, i mislim da je to za pocetak sasvim dovoljno.. :) Ni ja nesto ne podrzavam taj sminkeraj, dzaba oprema i od par miliona ako ne znas da pecas..
Hvala na podrsci.. :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.115
Broj reagovanja
1.164
Lokacija
Čačak
Ne znam ni ja ko je aktuelni? Mislim da ga jos nisu smenili.
U svakom slucaju tihog imas na forumu pa ga fataj za gusu. A zeljka nadji popodne u menjacnici kod pijace u lazarevcu ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ajd Željko što ne zna, ali ti bi trebalo da znaš... ili se praviš lud ;)
 

Prilozi

  • SerbianOpenGradac.jpg
    SerbianOpenGradac.jpg
    76,1 KB · Pregleda: 282

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
A drugi je zeljko, radi u kolubari. A ima jos.... Samo ovaj zeljko ako te uhvati pod svoje gotov si :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :D :D :D
 
Vrh Dno