Prve muve za klena

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
I izbaci kontriranje skroz!
Prva greška je jaka kontra i cjeli sistem ti završi iza leđa u krošnji!
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Nabaci bilo kakve naočari ako nemaš polariazcione,ovo nije zajebancija!
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Manje noge,ove su prevelike.Može i manje i rep a kraće.Kad pričvrstiš pauna,obmotaj ga oko konca pa onda formiraj tjelo i ubaci slobodno bakarnu zicu za rebra.To imaš u nekom el. aparatu,samo treba da ga rastaviš  :whistle:
 

BojanLazic

Junior member
Učlanjen(a)
26.10.2016.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Lokacija
Gornji Milanovac
Noge da skratim makazama, ili da kad budem pravio sledeci put, uzmem tanje pero? :)
A obmotavao sam pauna oko konca. A sto se tice bakarne zice, ovo je bio pokusaj Dry red tag-a, pa zato nisam stavljao nista vise :)
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Ostavi noge dobra je takva muha za klena voli on ovakve cupave dugonoge i takve bolje leze na vodi .. ovo mu lici na pauka i gazivodu ,,  :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ne valja da sjeces makazama,jer si onda unistio pero_Ovo ti kazem za sledecu muvu koju budes pravio.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Bojane nadji proporcije muva na netu. I nek ti to budu smernice. Telo moze malo deblje da bude. Nogice kao sto je tomi rekao. Mada na tom konkretno mozes cigarom ili makazama sa donje strane da sprzis/odseces noge. Na taj nacin dobijas niskolezecu muvu koja sigurno bolje lovi od visoko plivajuce- u vecini situacija bar

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

BojanLazic

Junior member
Učlanjen(a)
26.10.2016.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Lokacija
Gornji Milanovac
Hvala oholi, probao sam i sa većom udicom, čini mi se da je ova bolje ispala.

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

 

Prilozi

  • IMAG0541_BURST001.jpg
    IMAG0541_BURST001.jpg
    27,4 KB · Pregleda: 142

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
bojane, mozes i ovako u nedogled ali napisi samo u pretragu ovod sajta  PROPORCIJE i maces odgovor kolege SUMADINAC, a jos bolje napisi PROPORTIONS FLY TYING na NET-u i imaces literaturu koju dobro treba prouciti/naravno da ne ocekujes da ce to lako i za kratko vreme ici!!!/, pa i napisi red tag i prodji po internetu/u kombinaciji sa slikama, npr./.
zelim ti uspeh,  vecina od nas je imala mnogo vece probleme kako doci do ZNANJA iz ovog naseg hobija!
kolega oholi ce uhvatiti ribu i na  ove tvoje, ali...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Rade hvala. .... Istina stvarno sam na svakojake gluposti dobijao ribe. Cak nekad i neocekivano dobro. Bojane, ja kad sam pocinjao cekao sam panic/grubic textove po magazinima.... Interneta nije bilo.....iskoristi internet ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno