Prvi na Google

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
U bre Peđa,aj pričaj malo srpski ili bilo koji jezik s teritorije bivše Yu.Ili me nauči...A što se tiče tebe,Lucky,ne sekiraj se,imaš pravo na zamjenu u rvanju...
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Ne smem, Zeko, ovo je pristojan sajt.
I takav treba da ostane i pored prostakluka oko njega.
Uostalom, vidimo se veceras. Pozdrav
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Nasao sam idealno resenje za sve one koji ne vole ovaj sajt. Drstvena igra Kill Doctor Lucky. Skupite se lepo kod nekoga na gajbi, k..., l... i ostali i slatko se izigrajte!
http://en.wikipedia.org/wiki/Kill_Doctor_Lucky
 

zdule

Newbie
Učlanjen(a)
08.09.2006.
Poruke
7
Broj reagovanja
0
Lokacija
Zemun, Srbija
Lucky, Lucky nasao sam tvoju tajnu stranu.  :bleh:

http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=61221538

ZDule...
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Jos jednom me je ZDule rapametio. Gledam i smejem se vec 10 minuta! Ovo je genijalan link!
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
:D :D :D :D :D :D :D :D :D E Laki, Laki. Al ti je alter ego.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Sad cu da te dodam u friends, medju Zakuline drugarice :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Provera. Prvi smo na Google, ispred kopija našeg (Lakijevog) sajta. Iako se previše bavimo nepotrebnim raspravama i borbama  "za i protiv Mixmastera", što čini reč "Mixmaster" duplo pominjanijom od "mušičarenje", dvojnici ne mogu da prešišaju original. Trude se, trude, trude..., dok Laki coolira i boli ga choock.
Neće to silom,  :nowink: moraće drugom "Bogu" da se mole.  :respect:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Mislim da nema potrebe za hvaljenjem a.k.a. kurchenjem. Rec "musicarenje" i nije neka top u listi keyworda. Ko zna sta trazi uvek ce naci ono sta mu treba. Ne smatram prvo mesto na google za ovu kljucnu rec kao veliki uspeh. Bili prvi ili ne, smatram da ipak imamo najbolji community od svih ribolovackih sajtova.
 

Roda Fly

Junior member
Učlanjen(a)
01.09.2007.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Nisam mislio na ovaj post od greylinga koji je isto obrisan samo na moj.

A mislim da je covek bio u pravu jer stvarno je tesko dostici neki varalicarski ili drugi ribolovacki posto ih ima vise nego nas musicara. A na svakom uglavnom ima nesto i o musicarenju.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ma mozda jes covek u pravu ali mi se ne svidja njegov ton i postavljanje backlinkova. I bice mu svaki post obrisan ukoliko ne promeni ponasanje. Inace Rodo nisam rekao najveci - vec najbolji ;)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Proverih ko je ovih dana prvi na Google i Yahoo na pretraživanju reči mušičarenje i potpuno se zbunih kada sam video da su dve stoprocentne kopije ovog sajta na Google-u ispred nas.
Sajtove pune prepisivača, po Google-u, treba posetiti pre ovog. Svašta se dešava na ovom svetu. To je kao kad bi Jelena Karleuša snimila obradu neke pesme EKV. Sutradan bi njena verzija postala veliki hit i na njen koncert bi došlo mnogo više publike nego na legendarni rok sastav. Njen CD bi se prodavao desetostruko bolje nego original. Eh, tako je to na ovom svetu... :doh: Jednog dana, onaj ko bi ispisivao istoriju popularne muzike u Srbiji, morao bi da upiše Jelenu Karleušu kao najuspešnijeg i najznačajnijeg izvođača pesama poput "Oči boje meda" ili "Aut".
Ako se ovako nastavi, možda će i onaj ko bude ispisivao istoriju mušičarenja, napisati da sajt na čijoj naslovnoj strani gazda bez imalo ukusa ispisa "best" :doh:, najbolji, najkorisniji i najposećeniji mušičarski web sajt na ovom jeziku i da je Lakijev revolucionarni www.musicarenje.org ,bez značaja.
Ja znam da je to daleko od istine, a znam i da se Google seli sa jednog na drugi, pa i treći i četvrti sajt kao ptica lastavica.
Izgleda da su Lakijevi "konkurenti" napunili svoje forume turbo-folk-mušičarskim divama. I u mušičarenju ima Jelena Karleuša, Ceca, Lepih Brena... :hammer: :hammer: :hammer: Narod se loži na sjaj i šarenilo. :wacko:
 
Vrh Dno