Radovanska reka

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ama jebe mi se za tebe, za tebe znam. Ali ne razmisljaju svi tako isto im je hvatali klena ili pastrmku ispod mere i u tim kolicinama. Ja poznajem makar 20 takvih. Napusim ih ali bez efekta jer se samo izmaknu i zaobilaze me.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.338
Broj reagovanja
635
Zanimljiv detalj je fotografisanje ispred table. Čista, autentična bahatost. Dakle, nije bilo dovoljno "samo" krivolovom pomlatiti ribe, ideja je bila i poniziti one koji su doneli propise i koji o reci brinu.
 

MarkoTimokRiver

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2009.
Poruke
453
Broj reagovanja
0
Lokacija
United States of Balcan
Za ribocuvare je najbitnija stvar da se plati dozvola a sta i koliko hvatas njih bas mnogo i ne zanima,vazne su im pare.Takav utisak sam stekao ovde na istoku.

Ovaj lik sa slike vozi solidan autic znaci nije bas neka potpuna sirotinja koja nema da se prehrani pa da i nekako oprostis.Ovaj ima sta da jede tako da je ovo sistem uzimaj dok ima,ko ga jebe,biolje ja nego neko drugi.

Ovo je za zatvor i cvrst boj



 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Da li su ribe sa page 2 potočare, kao što bi se očekivalo za Radovansku, ili kalife?

Koje god da su "malo" su prevelike i prekobrojne za tako malu reku, osim ako nekom nije pobego ceo ribnjak...

U svakom slučaju je vidna razlika između ubijene potočarice od 100 g pored table i punog gepeka relativno krupnih riba...

Hteoh samo da kažem da slutim da ovo nije upecano na Radovanskoj...
 
Vrh Dno