Rekordi ovog sajta

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ako me moj insekt nikad ne vara mislim da ce ovaj mesec oboriti mnoge rekorde,a sto se tice BAMBULE rusi sve pred sobom
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Da, posećenost ovog sajta raste vrtoglavom brzinom, a broj poseta u toku jednog meseca će ovog januara prevazići neverovatnih 160,000, a možda i čitavih 170,000!!!!
Ja, kao najaktivniji član ovog foruma, sa najviše postova, otvorenih tema, pluseva, minuseva... izgleda da nisam svestan koliko ljudi čita moje mudrosti i gluposti. Ne želim da me to opterećuje i nadam se da ću zauvek mirno tumarati rekama, bez znatiželjnika koji me prepoznaju sa Interneta. Moguće je da sam isuviše grub i drzak prema neistomišljenicima, nemajući predstavu koliko ljudi to čita ili će tek da pročita. Izvinjavam se svima koje sam uvredio, uključujući i onog Sjeklocu, kome sam čak i familiju i partijsku pripadnost pominjao, misleći da ovo i nije tako ozbiljno mesto.
Počinjem da shvatam da je ovo najpopularnije mušičarsko okupljalište u istoriji ovog sporta, na području gde se ovaj jezik razume. Ovde rast broja poseta i prelistavanja foruma i članaka liči na natalitet u Indiji. Za samo pola godine, i pored konkurencije sajtova-duplikata, broj poseta je skočio tri puta. Indusi su za www.musicarenje.org ništa. Pa, ako ovako nastavi, januara sledeđe godine će biti 500,000 poseta.
Ovaj napredak je i razlog brojnim "intruderima" koji na raznorazne načine pokušavaju da se iskažu na ovom sajtu i skrenu pažnju na neki drugi sajt ili promene politiku uređivanja ovog u svoju korist. Teško da se najbolji može usmeriti na bolje. To najbolje znaju urednici drugih sajtova, koji po ceo dan čitaju naše postove čekajući trenutak do koga nikako da dođe, pad popularnosti ovog sajta na račun nekog plagijata. Slično kao onaj kojot iz crtanih filmova, koji se nada da će uhvatiti onu ptičurinu. :hammer:
Iako sam i sam ponosan na ove rezultate, čestitam i osnivaču, vlasniku i glavnom uredniku Lakiju, sa kojim sam "ratovao" jednako žustro kao i sa zlonamernim posetiocima, koji oduvek pokušavaju da preotmu ono što im ne pripada.
Živeo Dr. Lucky i, naravno, ja, Mixmaster, kao i ostali članovi koji doprinose ovom sajtu! :firends:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
100ka je napisao(la):
Živeo Laki još sto godina, jebale te Vlaine svaki dan ;)
Stalno pominjete neke Vlajne, a dečko je na planini Tari. Ja znam da se nekad koristilo "Vlasi" za sve stanovnike planina, ali mislim da je to na Tari odavno iskorenjeno.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Čekaj bre Randjo pa jel ti misliš da Vlaine ne idu na zimovanje? A u osatlom mogo je da savata neku pre puta pa da je ponese sa sobom tamo da mu bude kondiciona trenerka (ženski trener) ::)
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ma on je 100% poveo neku Vlajnu sa sobom zato i nema vremena za neki internet kafe. Ako, neka ga  :smoke:.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Smuča čovek i odmara od dosadnjakovića. Hvuš, hvuš...slalom između omorika i jela.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Mixmaster
Hero Member
*****

Karma: +125/-124
[apploud] [smite]
ALA VERA CIKA MIXMASTERE
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Prvi put u istoriji Randja ima više pluseva nego minusa u karmi  :lol:
Bravo Randjo 8)
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Zasluzio je jedanspontani APLAUZ  :respect1: :respect1:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Evo već imam 128 pluseva, a 124 minusa. Ovde nešto nije u redu. Ne volim da sam po volji većine i molim da mi se vrate moji minusevi, jer po mojoj proceni, ja bi trebalo da imam tri puta više minuseva od pluseva. Molim da mi se za svaku greškicu upisuje minus, a plus samo ako se baš u potpunosti slažete sa mnom.
Nisam oduševljen. Sve mi se čini da se neko šali kada meni daje pluseve.  ???
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ti bre covece kao da nisi navikao na uspehe,ovamo trsim,koljem,heftam, prizemljim svakojaku ribu izlazim kao pobednik,to je znak da si uspesan u svom poslu i da te cene slobodno mogu reci i (zli jezici) pa slobodno ovo tvoje sto si napisao nazvacu GLUPOM SKROMNOSCU---Uspeo si i jos u necemu,zar to nije uspeh...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dobar ribar nikad nije popularan među kolegama. Moraću malo češće u ribolov, da prijavim dve-tri mečke i povratim  minuseve. Znam neke mušičare koji su polularni i voljeni. Ne bih voleo da sam takav.  :nowink:
 
Vrh Dno