Rekordi ovog sajta

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Vratih se sa Trae, mokrih opanaka a suvog......... :'( :'( :'( Sve neke tetke, a ja nazalost nisam ljubitelj MILF - a. Meni je kao osnivacu, glavnom uredniku i idiotu drago sto sajt ide uzlaznom linijom. Ja necu da uporedjujem sajt sa bilo kojim drugim, nepali me to niti me interesuje. Napisacu ovih dana text o celoj istoriji sajta, sa svim usponima i padovima, malo subjektivno, malo obejktivno tuturututu i slicne nebuloze.
Zivi i zdravi mi svi bili koji ovo citate.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Evo novog rekorda. Maločas sam otkrio da imam tačno 400 poena. Meni su plusevi i minusevi potpuno isti i podjednako poželjni. Jednako je teško dobiti i jedno i drugo. Jedno je očigledno- imam najveći ukupni skor. Samo škljocajte pored mog imena, bilo da zaslužujem plus, bilo minus. Uostalom ovo je i uvedeno zbog mene, kako bih "otkrio" koliko sam nepopularan, omražen i beznačajan. Akcija nije uspela i desilo se obrnuto. Hvala, momci!
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Bar izreceno nesto u sta cu se svim silama potruditi da poverujem ali TESKO
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Odavno nisam prelistavao statistiku sajta i kada sam to uradio imao sam šta da vidim. Novi rekordi posećenosti! Ujedno, Lakijev sajt je prvi na Google i Yahoo kada se potraži "musicarenje".
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovo je ozbiljno
 

Prilozi

  • rekord mesecni.jpg
    rekord mesecni.jpg
    15,5 KB · Pregleda: 383

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Momci, pomozite da što pre dobijem 1000 poena, kako bih to proslavio u četvrtak, na otvaranju FT Radionice u udruženju "Nišava". Obećao sam da ću da častim kada uđem u klub 1000 (piše negde na forumu), a tamo je piće najjeftinije.  :D
 

Prilozi

  • pomagajte drugovi.jpg
    pomagajte drugovi.jpg
    13,6 KB · Pregleda: 329

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Ne može tako - pomagajte. Sve moraš da zaslužiš.  :D
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Mix ako zbrojiš (+) eve i (-) e, onda ti u biti fali samo 15, što uopće nije nerealno dobiti do četvrtka. ;)
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Ma, Gogo, ne sekiraj se - vredan je on, samo me strah da do četvrtka ne pretera 1000. :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
ma samo nek pomene trtenje ribe i dzak za krompir ima da ga razapnu  :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
oholi je napisao(la):
ma samo nek pomene trtenje ribe i dzak za krompir ima da ga razapnu  :D

Ne kaže se "trtenje", nego "trćenje".  :lol:

Oholi, hvala za savet. Ionako sam sve minuseve dobio od "bunardžija" koji su hiljadu puta pokušali da trte, ali im nije uspelo. Ja to zovem "mušičarska impotencija". Sada im preostaje da u tamnom ćošetu svoje sobe, na svaka dva dana, pritisnu "-" ispod nadimka svakog rastrćivača.  :ninja:
Oholi, mušičarenje je kao sex. Jedni trte, drugi se trte, a treći dr.... :-X    :hammer: :hammer:


P:S: Mislim da sam pošteno zaslužio poene.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
ma samo nek pomene trtenje ribe i dzak za krompir ima da ga razapnu  :D
Vidiš Oholi da i ovako lepo napreduje, samo mu još to fali da pomene - ima da ode u vis k'o raketa. :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.118
Broj reagovanja
1.176
Lokacija
Čačak
evo mix od mene jedan + jer tako lepo i redovno razbijas monotoniju i lozis ljude
 
Vrh Dno