Rekordi ovog sajta

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Evo ti još jedan za kaznu!  :D

Zanimljiva sličnost kod mene i MM:

Goci
Karma: +220/-65

MM
Karma: +57/-16

MM * 4
Karma: +228/-64

Ideš mojim stopama!  :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ahahaha koja ordinarna glupost su ti plusevi i minusi.

Doduse u mom slucaju su super malo sam gori nego sto sam bolji :hammer:

Predlazem da se svi koji imaju negativan saldo banuju iz ovih stopa i osnuju forum www.negativci.org :hammer:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Goci je napisao(la):
Mislim da je ovo jedan od rekorda sajta:

Marushani
Karma: +34/-0


Sumnjam da je neko prikupio više pluseva bez ijednog minusa!

To sigurno ponešto govori o čoveku...

:respect:

U ovom slučaju to govori da ga ne poznaje nijedan ovdašnji klatimudonja i bunardžija, da nikada nikome iz site crew-a nije delio lekcije iz mušičarenja i da mu administratori nisu dopisivali ni minuseve ni pluseve.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
@simpson H - Ja mislim da nisu glupost, već realan pokazivač šta većina forumaša misli o njihovom pisanju na forumu. Ja im ne bih preporučio da osnuju novi forum, jer je to već par puta urađeno, već da malo koriguju svoje ponašanje na ovom.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Goci je napisao(la):
@simpson H - Ja mislim da nisu glupost, već realan pokazivač šta većina forumaša misli o njihovom pisanju na forumu. Ja im ne bih preporučio da osnuju novi forum, jer je to već par puta urađeno, već da malo koriguju svoje ponašanje na ovom.

Goci jesi li ti to poceo sam sebe da lazes covece? Koji bre realan pokazatelj kada i sam vrlo dobro znas da to nije bas tako. Nemoj molim te da me vuces za jezik...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D mene ni malo ne diraju ti minusi...Sto ljudi sto ćudi pa ne mozes svakome da se dopadnes a to ne bi nikome ni trebao da bude cilj. To sto pisem po forumu pisem iskreno onako kako mislim pa kom' drago. Hoce li se to nekome dopasti ne tangira me ni najmanje. Moj motiv je biti koristan i biti otvoren da i ja nesto naucim ili cak mozda promenim misljenje (ako mi tko da za to dobar povod). Sto vise pises o svojim uverenjima, posebno po pitanju sta valja a sta ne...e tu se svi ne slažemo baš podjednako i onda naravno lete minusevi  :D.
Ja tacno znam kada cu dobiti neki minus a ponekada doleti neki i da ne znam zasto :blush: pa onda pretpostavim (mozda sam nesto davno napisao nesto glupavo ili to netko samo tako vidi ili mozda nisam bio dovoljno aktivan kao moderator...ko' bi ga znao). Kako god,  kao što sims kaže bilo da "malo sam gori nego sto sam bolji" ili bilo da sam malo bolji nego sto sam gori ... baš me briga  :smoke:

To nije nikakav realan pokazatelj koliko je tko uredu čovek...to je pokazatelj svačega i ničega u istom trenu, jeste, zvuči kontradiktorno ali tako je. Donekle realna evalvacijska sprava bi bila kada bi se svakome pojedincu mogo udariti minus ili plus za: izražavanje, ff veštinu, fc veštinu, ft veštinu, etičnost ponašanja itd. Ali, mi smo na www.musicarenje.com/forum a ne na www.tko-je-naj-naj.com/forum  :blush:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Auuu sebastijane stari saborce sta to uradi  :'( zasto, o zasto ?  :bleh:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
com i org imaju jednu neverovatnu sličnost. I jedan i drugi u redovima admina imaju  :toalet:. Zato ih je Sebastian pomešao- i meni se to dešava. ;)


:hammer:
 
Vrh Dno