Ribnik

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.298
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Naravno ali pricam o guzvi. Manje je ljudi I Pliva je izazovnija Ado ;)
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Kad si bio na Plivi ricma?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
KLENAROS je napisao(la):
Kad si bio na Plivi ricma?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.298
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Nisam tebra bio ali znam kako se tamo peca, na sta se peca itd itd.. I znam da je Ribnik prenatrpan jer sam bio. A Pliva u septembru pa ces imati info iz prve ruke nemoj da brigas :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.298
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
KLENAROS je napisao(la):
Kad si bio na Plivi ricma?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Nego jesi li ti bio na Plivi i kakvi su tvoji utisci sto se tice pecanja? Da uporedis Ribnik I Plivu npr.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
          E kada sam bio u mogućnosti da obiđem SVE atraktivne vode bivše YU i to sa reke na reku, bukvalno, izbio je prokleti rat i duži

period je bila nemoguća misija putovati po bivšoj YU-gi. Sad pritisnut porodičnim obavezama i borbom za život, samo gledam klipove i

maštam o danu kada ću odvojiti sedam dana za vode BIH i SLO.  :(
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
maric je napisao(la):
Nego jesi li ti bio na Plivi i kakvi su tvoji utisci sto se tice pecanja? Da uporedis Ribnik I Plivu npr.
Nisam bio, zato se i ne mijesam. Doduse, mozda i jesam, sta ga znam..

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.298
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Ja ne vidim nigde mesanje. Covek kaze bila je guzva. Dobronameran savet je da se ne guzvaju po Ribniku vec odu na Plivu. Mogu i Sanu i Sanicu sigurno ima manje ribolovaca a isto tako pecanje moze da bude odlicno a I ugodnije. Toliko slika i tekstova na forumu o rekama tako da je to sve manje vise poznato.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.298
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
I u razgovoru sa drugarima sto sa foruma i ovako koji posecuju Plivu, svi se slazu da je mnogo zahtevnija reka od Ribnika.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
KLENAROS je napisao(la):
Nisam bio, zato se i ne mijesam. Doduse, mozda i jesam, sta ga znam..

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Ti da malo manje vatas ribe, a malo vise visis na forumima mozda bi i ti nesto naucio.

Zato ti je bolje da se ne pravis mnogo pametan vec cuti i uci od forum ribolovaca...[emoji35]


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.298
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Pa iskreno meni Silvio, Hitna, Rena sto se tice Bosanskih reka a ovde su na forumu nisu forumski musicari ali ti uvek volis da okreces pricicu.

Logika stvari je da prvo procitas na forumu o nekoj reci i vidis slike, onda se odlucis da skupis kes I odes da pecas na njoj, onda krecu pripreme.
Kontaktiras ljude koji obicno pecaju na tim vodama ( jedino ako nisi Ljubisa Trgovcevic tj vidovit da znas ko sve peca na tim vodama) potrazis po forumu ljude koji su tamo pecali i koji su kacili slike ulova. Onda ti oni objasne kako love, koja je najbolja varijanta, koji predvezi, musice itd. Naravno da moras sve to da vidis na vodi jer su npr za Plivu u vecini slucajeva predvezi po nekoliko metara. Onda provodis dane vezujuci musice I razmisljajuci koja je logika da stavis predvez 6 m I tako plasiras musicu sa tim cudom. Prihvatis ti to nekako i kazes u sebi a jebacu mu nanu naninu samo da odem. Konacno stignes tamo kad ono prc. Niti znas da zabacis niti je nimfa koju si vezao dobitna ali onda oni forumski musicari sa pocetka teksta dolaze i daju ti musicu i pokazuju ti kako da vitlas sa onim predvezom I hvatas svoju prvu ribu na toj reci i sreci nigde kraja.
Naravno tim ljudima se oduzis u kafani gde nastavljate da bistrite kako sledeci dan pomeriti granicu sa lipca od 30 cm na 40cm.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
eto ricma objasnio sve lepo,samob sto ja nikad ne bih kontaktirao nekog,za druzenje da ali da me vodi i pokazuje gde da zabacim to nikad....
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Dry-er
4f67ec390b22a17a4183fbf398f9e073.jpg


Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.298
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
gegula je napisao(la):
eto ricma objasnio sve lepo,samob sto ja nikad ne bih kontaktirao nekog,za druzenje da ali da me vodi i pokazuje gde da zabacim to nikad....
Gegula naravno sam prvo probas. Pliva je specificna I zahteva neke stvari koje mi u Srbiji ne koristimo toliko. Naravno hvataces ti I na suvu opusteno I onako dzigeraski na czech ili ga gadjati u glavu I pecati na videjeno ali ako mozes da naucis nesto novo a ima ko da ti pokaze zasto da ne samo ce ti biti plus I mozda zatreba nekad negde.
 
Vrh Dno