Ribnik

TMF #4

Senior member
Učlanjen(a)
21.01.2020.
Poruke
200
Broj reagovanja
231
Auuu...da sam tebe slušao...uvaženi kolega...
...nebi bila ona dva putića pesma, nego tri...
U toj kombinaciji bi tek nahebao...  :hammer:

P. S. Posle ovog nebinog posta, ne znam...da l' sam poš'o il' sam doš'o?!?  :D :hammer:
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
Eee, ja sam prvog lipca uhvatio na Drini, pa odma i drugog, to je ljubav koja je i dalje najjača  :D
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
neba je napisao(la):
...ali ambijent Ribnika je neprevaziđen, mada jedna jedina je Drina  :D

A kafane pored reke, krenes i taman se umoris i napecas stizes do prve, odmah uz reku, samo sednes i zovnes "NEKTAR", onda nastavis dalje pa za rucak kafana ispod mosta...i onda kad zavrsis na kraju dana mozes levo u bungalov pa desno u restoran ili odmah desno...taj ugodjaj nemas na Limu...
Druga ali jako bitna stvar je ambijent, nema ni trunke djubreta, reka laka za gazenje, smestaj na vodi...sve je to bitno
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Ribnik je uvjek lijep malo zamjeram kanalizacije ali zato suha radi svaki dan a 8 mjesec i nimfa zna da bude jako interesantno sa malim nimficama 20 i manje dugi zabačaji i lov bosanskim nimfarenjem...
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
strashni je napisao(la):
A kafane pored reke, krenes i taman se umoris i napecas stizes do prve, odmah uz reku, samo sednes i zovnes "NEKTAR",
Druga ali jako bitna stvar je ambijent, nema ni trunke djubreta, reka laka za gazenje, smestaj na vodi...sve je to bitno

potpuno u pravu sem Nektara, Banjalučko bolje  :D pored toga što je laka za gaženje, na skoro svim mestima je dostupna za mahanje, a ja nekako volim da mašem makar na 15m gde god ima prostora.

@ silvio
ja samo suhu i rabim, nekad je teže, nekad lakše, ali uvek ima ulova na svim rekama, čak mi nekad i prija kada nema skoro nikakve aktivnosti na površini, a ti uspeš da isprovociraš da se digne...
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
neba je napisao(la):
potpuno u pravu sem Nektara, Banjalučko bolje  :D pored toga što je laka za gaženje, na skoro svim mestima je dostupna za mahanje, a ja nekako volim da mašem makar na 15m gde god ima prostora.

@ silvio
ja samo suhu i rabim, nekad je teže, nekad lakše, ali uvek ima ulova na svim rekama, čak mi nekad i prija kada nema skoro nikakve aktivnosti na površini, a ti uspeš da isprovociraš da se digne...
Ako nijedna nema na vodi šta su ti favoriti, atraktori ili pak ideš na neku jednodnevku koja se u tom delu godine muva po reci? Koja ti je prva suva koju staviš ako nema aktivnosti?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
prva muva uvek kedis na velicini 14, radjen u atraktor stilu, hot but ili neki tag , uglavnom je to izvedba drinskog hot buta mada telo ponekad zeleno, ponekad paun
druga muva bwo 12
bwo 19 (izuzetno retko)

sto se tice pastrmke Stimulator na 12 i elk kedis 12
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
VELIKA TAJNA RIBNIKA 8 mjesec podne riba nije aktivna na površini recepr razbojnik na 24 ;)
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
921
Broj reagovanja
87
Previše mi to malo  :hammer: ne pravim manje muhe od 19, mada su i udice zaista relativan pojam, neke 24 su iste velicine kao 19ice koje koristim
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
Previše ne previše ja se kladim na njega u ručak na Ribniku :yeswink:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.164
Lokacija
Čačak
To vezati je zeznuto zbog pauna... Gde tako sitnog da nadjem... Sa peacock dabingom.... Nije to to. [emoji23][emoji23]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.090
Broj reagovanja
893
kako pa to? ne bi trebao biti problem paun malog osja ima na svakom peru...recept neću da dajem samo uz ručak  :hammer:
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
244
Broj reagovanja
304
Lokacija
Ključ, BiH
silvio je napisao(la):
kako pa to? ne bi trebao biti problem paun malog osja ima na svakom peru...recept neću da dajem samo uz ručak  :hammer:

Ima na svakom al to je onaj "brittle tip" što bacamo :D jedino iz oka gore..... probat cemo probat cemo....
 
Vrh Dno