Šaran

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma to se samo čini mnogo  :lol:  ;)

navikne čovek i na tu "muku"....želim ove godine oboriti lični rekord od 22,5kg, barem na 23  :hammer: ali ima par zverina (3-5komada) oko 30tak kg  :yeswink: E to bi volio za test ove dvanajstice. Najprije sam ignorisao šarane koji su mi se činili manji mada ni tih danas nije bilo mnogo na vidiku. Posle kada sam vidio kako slabo ide danas sam počeo da bacam svakom kojega sam vidio ali malo je bilo toga (ko što več napisah). Kolega ima digitalnu vagu i važe do 50kg čini mi se tako da smo se malo unapredili a imamo sada i jastuk za šarkota a uskoro če i neki bolji meredov da se nabavi.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
svaka cast majstore  :tbumb: ja ovakvo nesto ovde mogu samo da vidim na forumu  :doh:
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.992
Broj reagovanja
236
Lokacija
Norway
Lepo kaze narod: Ne ..be lep nego uporan  :D

Bravo Seb. Prelep ulov!!!!
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.053
Broj reagovanja
842
:tbumb: EXTRA  :tbumb:
Kad pokažem prijatelju šaranašu tvoje ulove sline krenu da mu cure  :doh:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Sebo opet krenuli "prasići" jeli  ;) Eh što mi krivo što ti nemogu doći uručiti pastrvu pa da i ja bocnem neku tako "manju" ribicu pa makar me i razoružala, al da osjetim kako je to kad ti u šlusu čupa desetke metara špage sa čekrka  :blush: Eeeeh  :(
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hvala momci....GOGO i meni je baš krivo da nemereš do mene.... ali ko zna, možda se iscima nešto u međuvremenu a postoji i neka mogučnost da ja dođem do Osijeka jer me neke obaveze zovu ali otom potom...ako se to desi javljam ti.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Seb. ako ti dodjes do mene po ribicu, to meni uopce nece pomoci da ulovim kod tebe takvog sarana  :blush: ja sam na to mislio, al nema veze, tebe tvoja ribica ceka, a i mene moj ribolov u Sloveniji jednog dana :)
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa ja nisam video da se u vasim slucajevima radi o ribicima..seb ni na jednoj slici nije sa malom ribom....unless ste mislili na neke druge ribice :hammer: :hammer: :hammer:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Kod mene su ti gegula sve su opcije otvorene, još me nisu "vezali" za stub mučenja  :hammer: bilo da se radi o ribama, ribicama, ribetinama... al smo ovdje prvenstveno mislili na klasične šarane  ;)
 

escondida

Senior member
Učlanjen(a)
20.07.2012.
Poruke
128
Broj reagovanja
0
Nisam nikad pecao sarana na musicu, a u sredu mi se nudi prilika da probam, pa bolje da prvo pitam, nego da se vratim sa polomljenim stapom :)
Privatno jezerce kod Kraljeva, sarani su do 10-ak kg.
Sa 9-kom #5, da li mogu da se upustim u ovu avanturu?

U sredu bih isao, ako neko vidi poruku u medjuvremenu, moze savet!
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Prvenac,
Danas na imitaciju hljeba šaranče na štapić 3#

1ffb.jpg


mi20.jpg


;)
 
Vrh Dno