Šaran

Shelby gt500

Junior member
Učlanjen(a)
16.12.2011.
Poruke
47
Broj reagovanja
0
Lokacija
Doboj
nijesam dugo pisao na forumu al nek se nađe :D klasa #4 , bajuga glo bug na ownerovoj jedinici.

w5h8.jpg


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_jDf-1hiV24&feature=youtu.be[/youtube]
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Lepo..  mada ja jos nisam video uzivo da se saran ovako hrani..nailazio sam dosta puta kad rije po dnu I samo mu rep viri izvan vode ali ga nsam uspeo prevariti...svaki put me vidi ili se uplasi usled zabacivanja I buckanja muvom....jbg...cekam prolece kad ih vidjam mnogo vise nego sada leti pa mozda mi se posreci...jos jednom bravo za ulov....

Sent from my NEOBOX using Tapatalk 4 Beta

 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
Shelby gt500 je napisao(la):
nijesam dugo pisao na forumu al nek se nađe :D klasa #4 , bajuga glo bug na ownerovoj jedinici.

w5h8.jpg


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_jDf-1hiV24&feature=youtu.be[/youtube]
trebao si mu podesiti dril na cekrku da mu amortizujes begove!
 

Shelby gt500

Junior member
Učlanjen(a)
16.12.2011.
Poruke
47
Broj reagovanja
0
Lokacija
Doboj
Tomi nije ribarska priča ,a što se tiče bijegova,moramo ih vaditi što brže jerbo ako nas uprava vidi da vadimo šarane moramo ih otkupit
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
181
Lokacija
Doboj, BiH
Danas je palo još 6 komada na Glo Bug-a, najveći je bio 2,5kg a najmanji 1,3 kg, super dan na jezeru "Ciglana".
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Bravo Shelby  :tbumb: Ni ja još uživo nisam vidio da se šarko ovako hrani pa ga tako nisam ni lovio, pokušaja je bio na mjestima predviđenim gdje se hrani na dnu sa manje ili više uspjeha ali ovo je vrh, kad ti vidiš kako pokupi globuga, svaka čast momci  :tbumb:
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Sve je to lijepo prevarimo po kojeg,ali imamo dosta kidanja ,dakle bacimo mu baga i osjetim da je uzeo ,kontra pocinje borba i ode zajedno sa muvom i malo predveza, a koristili smo 25 i 26 predvez.. prekuce smo imali 6 kidanja :( i juce ja dva ,sad dali treba deblji predvez ili nesto poresno radimo ?
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.298
Broj reagovanja
200
Lokacija
Zvornik
Jači štap  :hammer:
Gdje puca na čvoru ili?
Probaj nešto prevezati i naravno moraš mu davati dril,nema zatezanja i čupanja ribe  :nowink:
 

Shelby gt500

Junior member
Učlanjen(a)
16.12.2011.
Poruke
47
Broj reagovanja
0
Lokacija
Doboj
samo dva puta je pucao na čvoru.primjetio sam da laks posle ribe bude dosta iskrzan da li možda zajebe laks krljuštima i načinom borbe ko će ga znat,ja sam juče direkt na konusni vezao muvu.što se tiče puštanja tomi kao što sam naveo gore pecanje je top secret tako da se riba mora izvlačiti brže  :'(
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
181
Lokacija
Doboj, BiH
Kako je kolega Shelby napisao, riba se mora izvlačiti što brže i catch and release u ruksak  :mad: . Evo još jedne fotke od druga Klenaroša sa nesretnim šarančetom, hahaha.

pprn.jpg


 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
181
Lokacija
Doboj, BiH
Zaboravih da napišem, puštanje ulovljene ribe jezeru gdje smo hvatali šarane nije dozvoljeno.
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
Benjamin je napisao(la):
Zaboravih da napišem, puštanje ulovljene ribe jezeru gdje smo hvatali šarane nije dozvoljeno.
sve ste rekli ,nista kazali niste!
jel moze neko objasnjenje oko te zabrane vracanja ribe u vodu???
 
Vrh Dno