Sendvicari

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Nebitan si lik da bi ti na bilo koje pitanje odgovorio, meni licno si  toliko mali.

Mislim da ce i drugi tako postupiti! [emoji6]


Sent from my iPad using Tapatalk
 

erminsisko

Junior member
Učlanjen(a)
28.03.2016.
Poruke
52
Broj reagovanja
1
Lokacija
Philippines
Pa dobro, mozda je covek bio bolestan taj dan, a hteo je da nastavi takmicenje, pa je zamolio drugara da ga zameni to jedno pecanje.. Ne verujem da je to neko uradio planski " Aha ovaj bolje peca hajde njega da stavimo da bi bolje prosli"..
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Pa stani da li ce te ovim svojim postupkom ojacati Ligu? Sta ti mislis?

Evo iskreno pricamo. Ja sam covek koji se zalaze da Liga ima 5 reka ili bar 4 reke i jedno jezero.
Znam da ce dosta vas reci sta seres ne mozemo ni na 2 reke da se skupimo. Pa druze ako ne mozes da dodjes I ne mozes da se iskombinujes lepo nemoj da pecas. Meni su se pre dve godine gadjali termini na dve reke sa krstenjem i svadbom i bio sam toliko posten da nisam ucestvovao. Ne mogu i molim lepo.
Pa nije poenta da ja jurim ljude da se takmice, da odlazem kola zato sto ovaj ne moze danas, onaj ne moze sutra. ALo Liga moze cele godine da vam traje a ne da zguzite sve u jedan mesec.
Svi ste usli u to zato sto to volite jel tako? Sednete svi ko ljudi nema vas 100 nego 15 vas I odrzite sastanak. Sta cemo I kako dalje. A ne da dodjes sledec godine u situaciju da imas samo jednu reku. Ili da Maric dovede Paseka da peca umesto njega npr.
Moras da se prilagodjavas u pozitivnom smislu. da gledas kako drugi rade. Pa nismo mi debili a svi ostali pametni. Pa I Crnogoraca ima 15 u Ligi pa ljudi normalno funkcionisu. Jos imaju 100 kola jbt na par reka i to cele godine.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Rekoh, demagogija..... Rićma postavi prosto pitanje, odgovor je... nebitan si lik.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
''Vladavina vecine ne moze biti dobra, ukoliko je vecina u zabludi! To se svodi na vladavinu mase i njene sile, dok intelektualna elita obicno ostaje neshvacena i zigosana kao drzavni neprijatelj''.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.116
Broj reagovanja
1.167
Lokacija
Čačak
Vidim pojedinci daju smislene odgovore redovno.... [emoji23]
18121f45148608f653291226f9337e3c.jpg

dbaf8e741945fd25b73cb4dff7b72feb.jpg


Sve filozofi....

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
"kapiten", omašio si temu. Kao demagozi ste i ti i tvoj sponzor nikakvi. Džaba se trudiš da skreneš temu.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Očekivao sam nešto originalnije..... Bio sam u velikoj zabludi..

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
''Vladavina vecine ne moze biti dobra, ukoliko je vecina u zabludi! To se svodi na vladavinu mase i njene sile, dok intelektualna elita obicno ostaje neshvacena i zigosana kao drzavni neprijatelj''.

Predpostavljam da si ti u ovom slucaju intelektualna elita koja je u bebeloj manjini, posto si neshvacen... [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]






Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Pa bolje  to da budem manjina nego da budem ko ovca i idem za vecinom iako vidim da grese.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.276
Broj reagovanja
317
Lokacija
Beograd
Oholi molim te ne skreci sa teme. Ne ubacuj gluposti. Posto vidim da si dobio odgovor od drugara i znam da se slazes sa mnom zamolio bih te da iskuliras.
 
Vrh Dno