Sendvicari

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.285
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Postovane kolege po stapu, nazovi musicari imam jedno pitanje a ono se odnosi na sve ljude koji imaju bar 1% mozga i koriste ga a posebno na moje bivse saborce iz Lige.
Da li je moguce da ste toliki retardi jbt??
Da ste prodane duse tolike da cutite zbog sitnog cara da bi otisli na JPK sledece godine.
Da li je moguce da dosadasnji dusebriznici ne gledaju Pravilnik vise??? Da postoji Pravilnik za drugare i one koji nam nisu drugari, selektivna pravda??
Znam da sam rekao da me Liga ne interesuje ali ne mogu da svarim neke stvari- gade mi se.
Pitanje glasi:" DA LI JE PO PRAVILNIKU DOZVOLJENO DA PERA PECA UMESTO ZIKE I DA SE ZIKI PISU REZULTATI??
Nikakvi vi Sampioni niste niti treba da budete uzor momcima koji tek ulaze u ovaj svet. Nabijte te pehare sebi u dupe SENDVICARI jedni.
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.151
Broj reagovanja
129
Lokacija
Kruševac
maric je napisao(la):
Postovane kolege po stapu, nazovi musicari imam jedno pitanje a ono se odnosi na sve ljude koji imaju bar 1% mozga i koriste ga a posebno na moje bivse saborce iz Lige.
Da li je moguce da ste toliki retardi jbt??
Da ste prodane duse tolike da cutite zbog sitnog cara da bi otisli na JPK sledece godine.
Da li je moguce da dosadasnji dusebriznici ne gledaju Pravilnik vise??? Da postoji Pravilnik za drugare i one koji nam nisu drugari, selektivna pravda??
Znam da sam rekao da me Liga ne interesuje ali ne mogu da svarim neke stvari- gade mi se.
Pitanje glasi:" DA LI JE PO PRAVILNIKU DOZVOLJENO DA PERA PECA UMESTO ZIKE I DA SE ZIKI PISU REZULTATI??
Nikakvi vi Sampioni niste niti treba da budete uzor momcima koji tek ulaze u ovaj svet. Nabijte te pehare sebi u dupe SENDVICARI jedni.
Lajk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
Ricma... ko ti drmo kafes [emoji23]
Aj sad lepo ko covek objasni sta te muci, sta se navodno desilo ili sta se stvarno desilo... al bez vredjanja ljudi.... obicno nisi takav. To je osobina drugih.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.285
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Markovic je napisao(la):
maricu ... sta je stobom?
Pod broj 1. Markovicu nemoj da se pravis blesav. Posle ovoga sam skontao da je i Smudju samo interes da ode na jpk i na svetska a kako i da li ce uprljati obraz nema veze. Cuti nema veze dobro je u reprezentaciji smo.
Pod broj 2. Pljuvali ste na Boboa da mulja i hteli da ga izbacite sad ste vas 15 postali muljatori
Pod br 3. Oholi kad si bio na svetskom jel mogao da peca Maric umesto tebe a da se tebi pisu rezultati?
Pod br 4. Ako je decko vec bio licenciran sto nije pecao pod svojim imenom ( a gledajuci tabelu momak je otpecao vrhunski i svaka mu cast) jer ovako nije fer ni prema njemu ni prema ovom drugom.
Pod broj 5. Pustite me te demagogije pa to smo uradili zbog Lige. Nemojte biti telad ukljucite mozak jbt. Ako ste vec mogli da kombinujete ekipu u timovima postenije bi bilo da je Pera Peric pecao pod svojim imenom. I ako je vec par momaka pecalo za neke klubove pod svojim imenom iako ih nije bilo u Ligi.
Pod br 6. Ceo Balkan nam se smeje. Mislio sam svega da se vratim u Ligu ali posle ovog jok. Ovo je ludilo mozga.
Vidim ja nema rezultata od Kupa ni ovde ni na Savezu. Isceprkam malo i imam sta da vidim. Oholi na forumu sam naucio da prvo pljujem pa se posle izvinjavam. Ako sam pogresio i za ovo ima razumno objasnjenje a da nije " morali smo zbog Lige" a decko je mogao da peca pod svojim imenom ja ću JAVNO DA SE IZVINEM I DA NAPUSTIM FORUM ZAUVEK.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.119
Broj reagovanja
1.180
Lokacija
Čačak
I dalje ne znam o cemu se radi??? Kapiram donekle al ne znam ko, sta kako.... naravno da ne moze pod mojim imenom drugi da peca?

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Bolest je uzela maha...[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.285
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Bolje biti bolestan nego sendvicar.  ;) Vlado na tvoje pitanje koje si mi postavio ( a znam da znas sve ovo sto sam gore napisao) nemam drugaciji odgovor.

Da ne misli neko da mrzim Ligu citave godine sam bio van price niti sam komentarisao, jer nisam ucestvovao, sto nije znacilo da je ne pratim i da necu ukoliko Savez odobri mom klubu No1 da ucestvujem u nekim narednim godinama.

Moje pitanje upuceno vama je da ponovim posto se pravite blesavi i ti i Tiosav da li je neko u Kupu pecao umesto drugog takmicara i rezultati se vodili na tog sto nije dosao?

Ako ste to precutali svi i saglasili se sa tim svesno izvrgavajuci Pravilnik o cemu dalje da pricamo. Iskreno jebe mi se za vas mene interesuju momci koji ce doci posle vas i nastaviti ovu pricu. Ako im ostavite kucu izgradjenu na losim temeljima od te price nema nista. Ako neki mladi musicar vidi da moze tako sta ga u buducim danima sprecava da mulja??
To sto pojedinci na Svetska prvenstva idu sa rukama u dzepovima kao na eskurziju da popune broj to je druga tema.

Liga je pukla u martu i svi to znate, ali nisam znao da ste spremni da idete ovoliko daleko. Negde se mora podvuci crta dokle se ide jer prelaskom te crte postajes ljigavac ili ti bezkicmenjak pa po cenu da sve ode u kurac.

Znaci pitanje je prosto a odgovor jos prostiji da moze i mediokritet da odgovori a to je DA ili NE. Nisam vam trazio da se potpisete to je vec visa matematika.


 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.285
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Tiosave aj da ti uprostim i posto je u pitanju tvoj klub a tebe smatram iskrenim covekom jer si uvek isterivao pravdu tj tako se predstavljao na Forumu i sire da li je Deki Pastronjevic bio prisutan na Kupu ili nije? I ako nije ko je pecao za njega i zasto ti nisi sam dosao i trazio ako je taj decko vec licenciran od strane Saveza da se upise njegovo ime i prezime jer je decko odlicno otpecao.
 

Prilozi

  • 44517117_256312518362395_4737296735045419008_n.jpg
    44517117_256312518362395_4737296735045419008_n.jpg
    64,4 KB · Pregleda: 169
  • 44600270_1273296796144704_7254737565863903232_n.jpg
    44600270_1273296796144704_7254737565863903232_n.jpg
    73,2 KB · Pregleda: 159

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Odrza moralno predavanje covek koji svom klubu iza ledja zove savez i moli da ga puste da se takmici sledece godine i pored svega recenog o savezu i ligi...[emoji23][emoji23][emoji23]

Jasno je da bi vi voleleli da je liga pukla da nas vise nema, a da sve bude crnje i gore (vama, nama bolje) stanj je bolje nego ikad, mnogi problemi prevazidjeni, a mi u sledecu godinu ulazimo jaci nego ikad...[emoji6]

Maricu udario te sendvic u glavu...[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.285
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Tihi83 je napisao(la):
Odrza moralno predavanje covek koji svom klubu iza ledja zove savez i moli da ga puste da se takmici sledece godine i pored svega recenog o savezu i ligi...[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPad using Tapatalk

Pa jbg kad lazes slazi bar sa logikom ili lepo okreni sekretaricu da ti lepo objasni kako je receno. Ne zna ona s kim ima posla devojka i da mora da ti ponovi 2-3 puta jer slabo kapiras :) Devojka je bila i vise nego ljubazna. I ljudi su vratili pare koje cekaju prolece da se kupi jagnjence ( pricam o mom delu para) kao sto je obecano.

I odgovori na pitanje ko covek. Da ili ne.

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.285
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
I nikada nisam ni jednu losu rec rekao o Savezu. Sve lepo ima na Forumu i vec sam ti jednom napisao negde.
 
Vrh Dno