Sitnije,cile sitnije - Dzidzi Midzi i klenovina

  • Začetnik teme Mr.Zakula
  • Datum pokretanja

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Iako mlad mr.Z je odlicno okarakterisao zimskog Klena kao #lipljenski Klen#. Tako ovu ribu moze pribliziti i onima koji ga smatraju nedostojnim protivnikom.
Jedini nacin da se u ovo nedoba ulovi klen je biti extremno oprezan i koristiti extremno sitne muve.
Proslog vikenda sam gledao jato klenova. Ispod povrsine su kupili nesto nevidljivo. Uspeo sam da dobijem dva komada tek kada sam stavio Nesto na no.20, nije moglo nikako drugacije.
Iako u vazduhu ima i krupnijih insekata, Klen se nece zajebati ninasta vece od broja 16- verujte
 
M

Mr.Zakula

Guest
Zamolio bih Shumadinca da nadje sliku suve muve iz moje galerije,i okachi je u poseban thread,jer ja ne mogu da nadjem nijednu muvu,kojoj sam kratio hackle noge!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
SUmadinac i Zakula preteruju u cikanju. Prvi je mladji oko 15, a drugi tacno 20 godina od mene, a ja sam tako mlad covek. Znam i jednog i drugog i skoro da su mi podjednako simpaticni. Nazalost, Sumadinac zivi stotinak km od naseg grada, pa kao da nas razdvaja Atlantik. No, to nije tacno. Vec na leto, zajedno cemo musicariti i ja i on i Zakula. Lepo cemo se druziti, ali ipak mislim da ce Zakula drzati klendzijske lekcije Sumadincu. To nije nista cudno, jer zivi u svetskom centru musicarenja klena! To treba prihvatiti.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Mixe prvo moras da mu odrzis koji cas lepog ponasanja. A taj film koji ti imas na umu, neces gledati. Mene neces videti u govnarama, braustinama, tako da je jedina sansa da se sretnemo u kafani, Drini, Rzavu, Ribniku...Zakula nisam ono bas najbolje razumeo, ti vezujes muve zubima, a uz pomoc kite, jebote nemoj se brukati dacu ti ja cuculu da sisas! A kad me vec vuces za jezik moram da ti kazem sledece dok se laki ne vrati i zakljuca.

http://www.musicarenje.org/modules/xoopsgallery/view_photo.php?xoops_imageid=623&set_albumName=album16&id=Humpy_Brown

ovaj Hupmy nesto nabrekao, bilo kisa ovih dana!

http://www.musicarenje.org/modules/xoopsgallery/view_photo.php?xoops_imageid=641&set_albumName=album16&id=Svitkavac

Ovo sme moze da bude, ali svitac nikad!

http://www.musicarenje.org/modules/xoopsgallery/view_photo.php?xoops_imageid=1659&set_albumName=album16&id=CDC_N_Deer_Danica

Ako je ovo Danica ja se streljam!

http://www.musicarenje.org/modules/xoopsgallery/view_photo.php?xoops_imageid=1929&set_albumName=album16&id=Grayling_Green_Fly

Zakula koliko si to lipljenova uhvatio pa si vec poce da pravis ubice....!!!! U stvari bolje pitanje koliko si lipljenova video.

http://www.musicarenje.org/modules/xoopsgallery/view_photo.php?xoops_imageid=1543&set_albumName=album16&id=Ubica_Lipca

Isto pitanje? Na osnovu cega mu dajes ime ubica.....

http://www.musicarenje.org/modules/xoopsgallery/view_photo.php?xoops_imageid=613&set_albumName=album16&id=DSC03108

Makazice....

http://www.musicarenje.org/modules/xoopsgallery/view_photo.php?xoops_imageid=611&set_albumName=album16&id=Deer_hair_caddis

Lezi ti sisanje, nema sta...
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Zakula ako imas neku zamerku na moje muve slobodno iznesi, ali samo prihvatam argumentovane kritike i ne primam sve srcu.
 
M

Mr.Zakula

Guest
Shumadinac,ja nemam objashnjenja za ovo shto si napisao!!Ovo moze da napishe neko,ko je pochetnik u mushicharenju,a ja se ne raspravljam sa pochetnicima.Ja ih uchim,ili ih pustim da budu ljubomorni!
                           
                          Salut!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Pa noralno je da nemas objasnjenja jer sam 100% u pravu. Ja sam musicar pocetnik sa desetak godina iskustva, prvih nekoliko godina mlatio sam praznu slamu, posle sam nekoliko godina ispravljao greske isto kao sto ces i ti da radis, SAMO SUTRA. Ja sebe i dalje smatram pocetnikom, kao sto smo svi ovde, neko zna malko vise neko malko manje, samo sto neki to nece da riznaju. Ako mislis da sve znas, smatraj da nista ne znas! Sto vise ucis manje znas, a posto ti neces da ucis neznas nista. Ne rece mi koliko si lipljenova uhvatio na te tvoje kilahh ili kako ih vec zoves. Posto sebe smatras za majstora, daj da vidimo te ribetine sto si nalovio na Nisavi! Ucitelju gde su slike, ljubomorni pocetnici cekaju....
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Bez namere da se svrstavam na bilo ciju stranu niti da ucestvujem u prepucavanjima dva vezaca muva, postoji jedna recenica koja generalno treba da se prihvati kao istinita i ne samo za musicarenje vezano.

Citiram iz cele diskusije ovo poslednje:

Sumadinac wrote:
Ako mislis da sve znas, smatraj da nista ne znas!
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Sumadinac wrote:
A kad me vec vuces za jezik moram da ti kazem sledece dok se laki ne vrati i zakljuca.
O cemu se radi ovde??? Otvori brate svoju temu, pa posle do mile volje provociraj da bude zakljucana.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovo je vise nego interesantno! Tek sad vidim koliko uzbudjenja donose citaocima ovakve rasprave, u kojima sam do sada uvek ja ucestvovao. Dosadno je i monotono cekati lepo vreme i top-musicarsku sezonu. Do tada svadjacemo se cije su musice bolje. Najverovatnije ce rezultat biti bolje muve i ubrzana razmena iskustava. A to sto Sumadinac i Zakula cikaju jedan drugog na pravi ribarski nacin je dokaz da su pravi ribolovci, a ne nekakvi manekeni.
Uobicajeno je da ribolovci raspravljaju o tome ko je bolji. Takav je nas sport oduvek. ZIma je vreme kada se uporedjuju ulovi i muve. Zakula i Sumadinac to rade veoma zestoko, sto nama, citaocima nimalo ne smeta. Uz malo manje pominjanja polnih organa bice sve OK. No, ako je to dobra ilustracija, sto da ne.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Pepa wrote:
Sumadinac wrote:
A kad me vec vuces za jezik moram da ti kazem sledece dok se laki ne vrati i zakljuca.
O cemu se radi ovde??? Otvori brate svoju temu, pa posle do mile volje provociraj da bude zakljucana.

Meni nije jasno koji je tebi antrak, jel te neko nesto pitao ili u najgorem slucaju pomenuo. Objasni ovaj tvoj komentar! Svaka tema u kojoj se iole pojavljuje sukob misljenja, laki se pojavi i zvecka kljucevima. 100 ljudi 100 cudi, svako ima svoj pogled na svet, kako bi bilo kad bi se svi pomirili sa tim da je klen riba buducnosti da su bare i govnare tereni buducnosti. Ja se sa tim ne mogu pomiriti i normalno je da ovako reagujem, takodje mi ne smeta ako neko misli suprotno, cak rasprava dobija na tezini. Ti ako jos uvek nisi navikao na ovakve rasprave, bolje se sto pre navikavaj, skuvaj caj i opusti se!
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Pusti brale ti te forice, meni je zao sto bivam sad uvucen i na ovaj nacin skrnavim thread, koji je jasno odredjen naslovom . Zato necu to da radim, pa te zovem u "spansku" da kazes sve sto imas u vezi caja i ostalog...
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ja sam mislio isto kao i ti pre jedno mesec dana, ali bez zezanja svaka tema postaje dosadna, a nije ti pametno sto sve primas srcu!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:lol: kako god ali i meni se cini Sumi da bi nas sajt bez malko vatrice u nasim piskaranjima polako postao hladan i monoton ;-) Mora biti zafkancije pa i one malo grublje gde dođe do vređanja (koje meni nije bas nesto milo) ali nismo mi englezi mi smo balkanci za nas je ovo normalno koliko god ne hteli...eto ja kada se opustim i citam svastarije jos se i nasmijem. Pepa . . . opustise kolega/burazeru gledaj to sve sa smesne strane ;-)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
O cemu li vi pisete? Nije mi jasno. Izgleda da vam je mnogo dosadno kod kuce. Hajde pravite malo muve pa se svadjajte koja je bolja. Ja mislim da su Sumadinceve muve odlicne. Ali ove Zakuline su, uz malo cesljanja super. Kakve su vam zute kamenjarke?
 
Vrh Dno