Sitnije,cile sitnije - Dzidzi Midzi i klenovina

  • Začetnik teme Mr.Zakula
  • Datum pokretanja

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja moram prvo u da kupim jos jednu kutiju za muve (jer mi je guzva u mojih tri kutijie) pa tek onda vezanje, ne bi da mi se muve valjaju svuda po kojekakvim kutijicama od kreme i sibica ili cega vec ne :lol: :hammer:
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Ok necu da postujem ovo sto sam napisao, a vi pogledajte kako je pocela ova Zakulina temica , a kako se zavrsava... Ako je spanska musica nedovoljna da se na forumu odrzava vatra onda ok...ROKAJ
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Cek bre Pepa, a koja je tema u pitanju? Pa po tebi ovo bi trebalao da bude obavestenje sa 3 slike i bez komentara? Ljudi komentarisu tudje postove i valjda forum i sluzi za to?? Ili sluzi da se samo divi muvama bilo cijim?
Mislim bre naslov je "sitnije cile sitnije" i sta bi po tvom misljenju trebao da bude odgovor?
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
pa zato sto si od pocetka poceo da je gusis...hehehe @simpsonH Pa ja sam to i rekao trebao je odma' da KOMENTARISE Zakulu i muve a ne Mixa i pohvale i verovatno bi da ga je to stvarno zanimalo.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Cekaj Pepa sta nije uredu? Sumadinac je komentarisao Mixu da ne hvali preterano Zakulu i da ga dize u nebesa jer je rezultat takvog rada evidentan u Zakulinom ponasanju! Po meni ako ovako nastavi, Zakula ce ostati ceo zivot lokalni vezac muva i pricace se "a bio je tako perspektivan".
To je neko moje misljenje koje je nastalo samo kao proizvod pregleda postova od ranije i evidentne promene kod gore pomenutih. Cak mislim da je Sumadinac u najboljoj nameri to i rekao, jer koliko znam nema ni jedan jedini razlog da tako reaguje licno protiv Zakule! Jednosavno ne postoji nikakav sukob interesa njih dvojice.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Sebastiane prijatelju,posto ti je potrebna nova kutija (mozda i za neku sitnije cile sitnije muvu) licno ti nudim na poklon jednu tako lepu drvenu hand made sa may fly na prednjoj strani.
A kako vidim, tema o izradi musica najvise je pogodila SimsaH, neznam zasto
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Kuzma silno gresis, nema razloga da me pogodi ta tema jer muve ne vezujem i bas mi ne pada na pamet da pocnem. Pogodi me kada Pepa uleti sa pricom kako je promasena tema a nije.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Simpson se boji da ce Zakula ostati "lokalni vezac muva"!?! A kakav se to sve vezac muva moze biti? Lokalni, drzavni, internacionalni... Mozda se Zakuline muve sa naseg sajta ne vide u celom svetu, nego samo u Nisu? Malo sam glup za ove stvari, pa bih voleo da mi se pojasni.
Ja stvarno hvalim Zakulu, jer mi se dopada njegov imidz i pristup musicarenju, koji je skoro identican mom. Odlicno poznaje svoj sport i skoro sve njegove elemente. Brzo razmislja i donosi pravilne musicarske zakljucke. Prihvacen je u drustvu starijih musicara istog trenutka kad nam se predstavio. Kako da ga ne hvalim? Sta treba da radim? Da kazem da je los? Obecavam Simpsonu i Sumadincu da cu, cim uradi nesto naopako, da istaknem i to. Do tada, odusevljen sam poznanstvom sa Mladenom Zakulom. Tek smo dva-tri puta pecali zajedno, a izgleda da cemo to uraditi jos jedno dve-tri hiljade puta.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Pa moze se postati recimo ovakav

http://www.flytyingworld.com/PagesA/au-andrija-urban.htm

A ako s glup za te stvari, svrati do one ustanove kod bare na kojoj volis da pecas (Toponica bese?)

Niko ti nije rekao da treba da kazes da je los, nego da mu ukazes na evidentne greske u radu i ponasanju, ali ako tebi tako odgovara, veruj mi i meni odgovara. Ja zaista nemam nista od toga...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Pa naravno da mu ukazujem na eventualne greske, ali zasto bih to uradio pod naslovom koji je sam u najboljoj nameri postavio i istakao vrlo interesantne muve u vrlo interesantnoj temi? Zakulu redovno vidjam i na Sekciji i u ribolovu i na fliperima i na kafi...pa tad stavljam primedbe. Znam da je u dobrom drustvu. Bice bolji, obecavam. Samo, bez zurbe, Simpsone.
 
Vrh Dno