Skakvac

Shelby gt500

Junior member
Učlanjen(a)
16.12.2011.
Poruke
47
Broj reagovanja
0
Lokacija
Doboj
ne znam šta više dodat mu :D izuzev možda antena al to mi nekako previše nabudženo onda  :-\
 

Shelby gt500

Junior member
Učlanjen(a)
16.12.2011.
Poruke
47
Broj reagovanja
0
Lokacija
Doboj
tomi valja li današnji? policelon zeleni gore a narandžasti za stomak + krila (pera s vrata pijetla) + skoč noge i antene ( nisam zadovoljan položajem) isto kao krila odnosno samo osnova + nogice berkley fireline 0.10 .p.s. moguće da je malo glomazan skoro ali niti sam imao manju udicu niti volju da probam manjeg  :p

scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Shelby odličan ti je skakonja, možda nogice nebi trebao prevlačiti epoxijem (ako si ga prevukao, meni se na oko tako čini, mada... neznam točno) dakle ako su mekane onda je ok, ako su krute mogle bi ti smetati kod zabadanja udice u ustima ribe. Inače zadnju riječ će reći samo riba kojoj ćeš ga bacati  :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
STAVI NEKI LASTIS KAO ZA GACE ZA NOGICE....MOZE I TAJ ZA GACE, KUPI U NEKOJ POZAMANTERIJI
 

Shelby gt500

Junior member
Učlanjen(a)
16.12.2011.
Poruke
47
Broj reagovanja
0
Lokacija
Doboj
budem probao sa gumicama,hvala. Nisam se toga sjetio,radio sam na drugim muvama . Je li samo za male noge ili i za ove velike?
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Šelbi ovaj je odličan!
Možeš zadnje raditi tako što dvije niti spojiš čvorom,slično što si radio sa fazanovi m ispercima.
Negdje sam kačio oni zatezači za krovnu galeriju rasjeci žiletom i imaš u Km te niti.
 

Shelby gt500

Junior member
Učlanjen(a)
16.12.2011.
Poruke
47
Broj reagovanja
0
Lokacija
Doboj
ma nije mi frka ta guma imam je dovoljno stara kako je šila zbavila za nešto pa čitav bunt ima.samo sad kontam da neće bit poteško
 

Shelby gt500

Junior member
Učlanjen(a)
16.12.2011.
Poruke
47
Broj reagovanja
0
Lokacija
Doboj
probao sam ono čudo sa gumom uraditi ali rezultati su poražavajući  :'( nikako noge ne stoje sa strane nego ih policelon spusti dole pa ni ne liče na noge :s u čemu griješim,ima li neka caka oko vezanja nogu od te gume ili
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
imas sve na you tube probaj tamo da pronadjes.....
 
Vrh Dno