Slike reka, potoka, jezera i njihove faune.

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
3494493.jpg
Rijeka Suturlija[/img]
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Dzolix,ja sam 95%-100% cele sezone na ovakvim terenima. Fina slika.
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Ova  rijecica je blizu  grada  a  netaknuta priroda, nema  ceste pored,  nema ni buke  ,, ja tu ponekad navratim kad bas hocu da se relaxiram ,,Na njoj  lovim klenove , max su do 30 cm,  nema pastrmke iako neki tvrde  da ima ,,,
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Bas fino sto ne moras putovati daleko za ovakvu lepoticu. Ja ne obracam paznju na velicinu klena,uzivam u ovakvim recicama upravo i

prosecni klenovi su mi 20 cm,ali akcija non-stop mi je bitna. Naravno da da priustim sebi i po nekog glavonju blizu 1 kg,a na ovakvim

recicama to je izazov.

Izvini,a koji je grad u pitanju ?
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Banjaluka,,, kad si u centru grada gledas na jedno naseljeno brdo prema jugozapadu ,, odmah iza tog brda je  kanjon Suturlije 
 

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
Dzolix  :eek: sad si me sa ovim slikama toliko raspolozio  :D a i malo rasplakao  :'( ona slika sa Suturlije takozvano mjesto "LUKA" to sam odrasto fatao klenove mnogo vece ,tu smo rostiljali svakog vikenda i nocivali u satorima svakog praznika. Bas si me vratio u djetinstvo  ::) Tu gdje si tu sliku  uslikao ima ogroni kamen na koji sam se cesto penjao. Sva ta mjesta na toj rijeci imaju dosta dobrih klenova i mrena Luka,Devinica,Palicek,Kanjon to su moja mjesta bila za ljetno lovljenje klenova  :tbumb: rijeka moje mladosti
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
6i73th.jpg
ee drago mi je  evo ti onda jos malo slika  i sa kojim klenom,, Neznam tacno na koju sliku mislis  prvi put cujem za taj naziv,, luka,,  ima  prozori kazani divinice ,,  crvene stijene /img]
 
Vrh Dno