sta staviti na slt

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
kupio sam sage slt #5, pa vas molim za misljenje ako neko ima iskustvo sa njim.
sta sa stavim na njega?wf ili dt?
dali ici ispod klase stapa?
pitanje se odnosi na lov klena na zapadnoj moravi.do sada sam lovio sa launch-om sto je sasvim drugaciji stap.dobijao sam razne savete od kolega,pa me zanima sta vi mislite?
pozdrav
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Kupi Rio WC II i neces pogresiti, mozes i Rio gold. Zbog velicine morave predlazem WF varijantu
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
imam ron thompson axellerator i orvis silver label od wf nove.dali imas iskustva sa njima?i dali staviti #4?
 

SaleCK

Senior member
Učlanjen(a)
31.03.2008.
Poruke
264
Broj reagovanja
0
SA Air cell DT5F i nećeš pogrešiti.
Imam SLT 586-4 i ovaj kanap se pokazao odličnim
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
kupio sam sage slt #5, pa vas molim za misljenje ako neko ima iskustvo sa njim.
sta sa stavim na njega?wf ili dt?
dali ici ispod klase stapa?
pitanje se odnosi na lov klena na zapadnoj moravi.do sada sam lovio sa launch-om sto je sasvim drugaciji stap.dobijao sam razne savete od kolega,pa me zanima sta vi mislite?
pozdrav

Koje je duzine stap? Na 9' RIO WCII ili SA XPS od skupljih a od jeftinijih Air Cel Supreme 2 ili RIO Classic
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
BRAVO!!! Za izbor štapa naravno :yeswink:
Moj omiljeni je SLT590-5. Uživam sa njim i sa strunom Sage Quiet Taper WF5F. Vozio sam i Vision Extreme Distance WF5F i Sage Performance Taper WF5F. Nema greške sa tim štapom, kvalitetna struna klase 5 može i WF i DT zavisi od reke, mušice,...
Želim ti da ga što češće gledaš kao ja ovog mog :D

P.S. Nemoj klasu 4 :nowink:
 

Prilozi

  • IMG_1362.JPG
    IMG_1362.JPG
    164,1 KB · Pregleda: 216

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Stavi obavezno DT5F konac, po svom izboru. Nema veze kolika je reka, svuda je za klena ista taktika (nema dalekog bacanja). Ja koristim Ron Thompson Energy, najjeftiniji, a odličan konac.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Stavi obavezno DT5F konac, po svom izboru. Nema veze kolika je reka, svuda je za klena ista taktika (nema dalekog bacanja). Ja koristim Ron Thompson Energy, najjeftiniji, a odličan konac.

Posto nema dalekih bacanja ja ti predlazem da koristis debeli najlon, nece ti trebati ni cekrk ni konac. Cisto bacanje para.

Necu komentarisati ovo RT i odlican, rekao sam da cu u buduce da ignorisem ovo kad Mix pocne :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja bih uradio upravo ono što sam napisao. Čovek ne mora mene da posluša, ali ja tvrdim da nikako ne sme da kupi neki Supersonic Speed Taper ili Extreme Distance Jumbo Jet Taper, ako hoće stvarno da kove klenove.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Druze,
Stapic je odlican i radice posao. Baca kako na Drini, tako i na Malim potocima. A sta baca - Sve sto provuces kroz alke. Probao sam nekoliko struna na njemu, od 1000 din do 4000 din. Samo je ova jeftina (prva), pravila probleme. Imas ovde par ljudi koji prodaju strune, neke mozes i da probas. Najbolje sam odredi.
Lepo da te sluzi sa bilo kojim kanapom!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mixmaster je napisao(la):
Ja bih uradio upravo ono što sam napisao. Čovek ne mora mene da posluša, ali ja tvrdim da nikako ne sme da kupi neki Supersonic Speed Taper ili Extreme Distance Jumbo Jet Taper, ako hoće stvarno da kove klenove.

Od svih predloga u ovom threadu ja nisam video niciji savet za takve kanape koje ti pominjes Mix. Samo je Mita napomenuo da koristi Vision Extreme Distance na SLT-u
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Posto nema dalekih bacanja ja ti predlazem da koristis debeli najlon, nece ti trebati ni cekrk ni konac. Cisto bacanje para.

Necu komentarisati ovo RT i odlican, rekao sam da cu u buduce da ignorisem ovo kad Mix pocne :Cheesy:

:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno