sta staviti na slt

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
alp je napisao(la):
Sage je najbolja firma.
Sage SLT je odlican stap, za svakog tko gusta musucarenje.

Prva recenica mozda moze da prodje u nekom predskolskom uzrastu, u vrticu. U svakom slucaju neozbiljna recenica otkucana rukom ozbiljnog clana foruma.

Sa drugom recenicom se u potpunosti slazem.
 

alp

Full member
Učlanjen(a)
02.02.2008.
Poruke
572
Broj reagovanja
2
Ispravit cu se. Sage je najveci i daleko najbolji proizvodjac musicarskih stapova. 
 

ivants

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2008.
Poruke
310
Broj reagovanja
15
Lokacija
Trstenik
E ljudi svaka cast sage-u ali orvis je orvis. Baci tu motku i kupi orvisa ko covek :bleh: :hammer: :hammer: :tbumb:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
alp je napisao(la):
Ispravit cu se. Sage je najveci i daleko najbolji proizvodjac musicarskih stapova. 

Ni to nije istina da je najveci, manji je duplo od Orvisa generalno gledano kao firma! A da ne pominjem koliko je manji od nekolicine kineskih proizvodjaca sa hiper produkcijom stapova.

A ocena da je neki proizvodjac najbolji je i dalje neozbiljna. Na osnovu cega je najbolji? Na osnovu toga sto se tebi svidjaju svi modeli njihovih stapova?
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
simpson H je napisao(la):
alp je napisao(la):
Ispravit cu se. Sage je najveci i daleko najbolji proizvodjac musicarskih stapova. 

Ni to nije istina da je najveci, manji je duplo od Orvisa generalno gledano kao firma! A da ne pominjem koliko je manji od nekolicine kineskih proizvodjaca sa hiper produkcijom stapova.

A ocena da je neki proizvodjac najbolji je i dalje neozbiljna. Na osnovu cega je najbolji? Na osnovu toga sto se tebi svidjaju svi modeli njihovih stapova?

Sage je mozda najbolji, ali ima najlosije kamione :)
 

alp

Full member
Učlanjen(a)
02.02.2008.
Poruke
572
Broj reagovanja
2
simpson H je napisao(la):
alp je napisao(la):
Ispravit cu se. Sage je najveci i daleko najbolji proizvodjac musicarskih stapova. 

Ni to nije istina da je najveci, manji je duplo od Orvisa generalno gledano kao firma! A da ne pominjem koliko je manji od nekolicine kineskih proizvodjaca sa hiper produkcijom stapova.

A ocena da je neki proizvodjac najbolji je i dalje neozbiljna. Na osnovu cega je najbolji? Na osnovu toga sto se tebi svidjaju svi modeli njihovih stapova?

Orvis je veca firma jer prodaje sve i svasta, ali koliko je meni pozno nije veci proizvodjac stapova. Iako su  Orvisi super stapici. Za bacanje i za ribolov skoro kao Sage, neki mozda i bolji. Ostale firme tu nisu ni blizu. Kineska hiperprodukcija se najmanje bavi musicarenjem. Imaju pametnija posla, pretpostavljam.

Sto se tice najbolje firme za proizvdnju musicarskih stapova, vecina ozbiljnih musicara koje sam imao prilike upoznati tvrdi kako je to Sage. Cak i neki koji zive od prodaje drugih firmi 'of the record' kazu da je Sage najbolji.

Iako je Sage firma koja drzi stanoviti nivo pa u njoj tesko prolaze muktasi i zicari pribora raznih kalibara. Kada ne uzicaju nesto pljuju po toj firmi bez razloga. To se dakako ne odnosi na tebe Simpsone, ali pojava je kao takva prisutna i neke 'kritike' Sage-a treba promatrati iz tog kuta.   


 
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
alp je napisao(la):
Orvis je veca firma jer prodaje sve i svasta, ali koliko je meni pozno nije veci proizvodjac stapova. Iako su  Orvisi super stapici. Za bacanje i za ribolov skoro kao Sage, neki mozda i bolji. Ostale firme tu nisu ni blizu. Kineska hiperprodukcija se najmanje bavi musicarenjem. Imaju pametnija posla, pretpostavljam.

Sto se tice najbolje firme za proizvdnju musicarskih stapova, vecina ozbiljnih musicara koje sam imao prilike upoznati tvrdi kako je to Sage. Cak i neki koji zive od prodaje drugih firmi 'of the record' kazu da je Sage najbolji.

Iako je Sage firma koja drzi stanoviti nivo pa u njoj tesko prolaze muktasi i zicari pribora raznih kalibara. Kada ne uzicaju nesto pljuju po toj firmi bez razloga. To se dakako ne odnosi na tebe Simpsone, ali pojava je kao takva prisutna i neke 'kritike' Sage-a treba promatrati iz tog kuta.   


 

Ja sam se samo osvrnuo na generalnu recenicu "Sage je najbolji" i "Sage je najveci".
U vremenu kada vise nema tajni oko grafita kada se sve inovacije svode na kozmetiku, ono ko je najbolji je cisto subjektivna stvar. Ja nikada ne bih mogao da kazem koja je firma najbolja jer takve nema. Ono sto pravi Sage ne mora da pravi Orvis, Winston ili TNT ili bilo ko drugi cak i ciljne grupe kupaca mogu da im budu razlicite.

Evo ja mogu da kazem " Nema gore firme od Sage jer ja hocu da pecam samo bamboo stapom"! I sta sam pogresno rekao? Hocu da kupim nov bamboo a Sage ga nema...cinjenica! Bas iz tog razloga sto je nemoguce zadovoljiti svacije aptite ja se ne upustam u ocene ko je najbolji i svaka takva tvrdnja je po meni neozbiljna. Sage ima vrhunskih modela neke imam, neke sam imao e onda mozemo da kalkulisemo i razgovaramo dal' je bolji recimo ZXL od Winstona BIIt ili slicno.

Nemoguce je porediti firme, to je kao kada bi poredili ko je bolji Peugeot ili Renault, Honda ili Toyota, Volvo ili Saab...

I na kraju cisto da znas da to nema nikakve veze samnom i mojom prodavnicom jer nema nameru da drzim tu kategoriju stapova, pa sam 100% nepristrasan kada govorim o ovakvim stvarima.
 
Vrh Dno