Strimeri za basa

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Nije vezano za basa ali me zanima. DTD u Novom Sadu je prepun bucova, koliko sam video na fider takmičenjima. Da li si ih pecao na mušičarac? Mislim da bi se na tom mestu mnogo dobro pecalo.
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Jesam... Ali jako ih je tesko prevariti jer toliko ima sice da nekad nece ni da pogledaju strimer... sitniji se ponekad zalecu! Uglavnom bucova vijam po Dunavu.
 

vasilij zajcev

Junior member
Učlanjen(a)
10.03.2014.
Poruke
67
Broj reagovanja
0
Ja bacam na kanalu DTD u NS ima ga alk do sada ga nisam uhvatio mislim da je na dunavu lakse
 

hogar_strasni

Senior member
Učlanjen(a)
23.09.2009.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Trstenik
Danas konacno otisao sa bratom na pecanje. Otisli smo kasno, oko pola 7, ali za pola sata upecao dva malca oko 20 cm i jedan se otkacio. Sutra kacim slike kad se vratim sa jutarnjeg pecanja. Dosli na gurgler-a.
 

hogar_strasni

Senior member
Učlanjen(a)
23.09.2009.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Trstenik
I ja bih voleo da ga vidim na stapu. Sinoc isto par ovakvih. Bili smo na camcu na velikom jezeru Ladoe ali nema nekih mesta za basa. Svuda su plitke obale i slabo ima trave i lokvanja.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ne mora da znaci ako nema trave i lokvanja da nema bassa...ja ih lovim up[ravo gde je cistina..na prelazima iz plitkog u duboko kao i smudj i stuka sto vole...najveceg sam bassa upecao upravo na cistini i dubini oko metar ipo...
 

hogar_strasni

Senior member
Učlanjen(a)
23.09.2009.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Trstenik
Lako bi mi bilo kad bih znao konfiguraciju dna, ovako trazim mesta sa vidljivim zaklonima. Sta bih mogao da mu ponudim od tonucih muva?
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Od to ucihja koristim samo minnow clouser mada jako retko pecam tonucim muvama..volim povrsinski adrenalin.
 

hogar_strasni

Senior member
Učlanjen(a)
23.09.2009.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Trstenik
Evo jos jednog malog od pre neki dan sa jezera Ladue i par slika gde sam pecao. Od nedelje krecem opet i kacim slike.



 
Vrh Dno