Strimeri za proleće

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hvala,Ljubo!stuka je super ribica,ali meni su sve drage....voleo bih i da se oprobam sa babuskama,crvenperkama,bucovima,bodorkama.....cak sam i jedno somce primetio dok sam cesljao teren,ali je bilo u prolazu....volim ja musicarenje salmonida,ali mi je ovo warmwater musicarenje blize i opipljivije.....najbliza salmonidna voda je meni veoma daleko....nazalost...da li me to sprecav da musicarim ono sto mogu?ne,naravno! ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
rajderu  :tbumb: i ko što milanče kaže welkom tu d klab!!!  ;) i to svič, prvo pa muško...svaka čast! i moj je gotov ali nemam fotki još a i moj pc još nije sposoban pa se javljam sa nekog drugog.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
hvala Seb!ti si glavni krivac.... :D ti si me zarazio!sad povratka nema....a stap je...pa jbg,bilo je ili to ili nista,za pocetak odlican....do nekog Visiona,sagea i tako.....za Dunav i DTD bice oooodlican!
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
tomos rider je napisao(la):
hvala,bata Shone! ;)
evo i obecanih slika....krenem ti ja tako.... :D lepo praskozorje koje jedino poneki petao uznemiri svojom najavom novog dana.....mirisi proleca u rano jutro i recima neopisivo svitanje......koje sam ja propustio.... :D
istina je surova:vetar duva,lomi grane,a ja se uspavao....pa ima li sta gore od slomljenog morala pre odlazak u ribolov??
ali polako......jos juce je sve bilo spremno.....

kroz ovakva polja i livade mi valja proci....
ovo je to kanalce,mutne vode i strmijeh obala...majku im njihovu! :D


evo i kapitalke.......
koja je posle pustena,naravno........

bio je to lep dan u ribolovnom smislu,dok mi jos u usima odzvanja Corbno dooobrooo jutrooooo........ :D

Kakav opsežan izveštaj moj Tomose, već te vidim kako šalješ tekstove u Spin&Fly, sad ću ta kontaktiram Gocija da obrati pažnju na tebe  :D

Pozdrav za sve, evo još jednog novajlije  8)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
pozdrav za kolegu NajIgora,majstora varalice....a uskoro i musice.... :D
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
NajIgor je napisao(la):
videcemo videcemo, za sad samo citamo ;)

:ninja: naj Igore   Dobro Došao u Sektu  :naughty:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QR9E0tbnUAQ[/youtube]
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Hvala, hvala ljudi, još nisam vaš ali....
Već sam u jednoj sekti(spin), e sad nekako uz to obavezno stoji fly, uff gde ću više ljudi, stvarno za sve ovo treba vremena, pa još deca i sve to, ali priroda i voda mi nikako nedaju mira ;)
Stvarno mi se kod ovih stvari, a još koliko vidim kod mušičarenja, još više sviđa veći izbor riba i vreme za koje je potrebno spremiti se i krenuti na jedno pecanje. E sad samo još treba ponovo naučiti osnovne stvari i zabacivanje i tek onda da probamo sve to, ali uz vašu pomoć verujem da ću uspeti, ako ništa barem koju štuku na strimera dobiti :tbumb:
 

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Poruke
266
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Pozdrav i dobrodosao NjIgore.
To ti samo mislis da nisi vec clan ove sekte. Ko jednom proba FF ne ostaje ravnodusan sigurno.
I ja sam isto dosao iz klana "Spin" ovog proleca kao i MarkoTimokRiver dosta pre mene, a vec pocinjem da se razmisljam da li da prodajem spin opremu ili da je stavim u neki cosak gde ce najmanje da smeta.
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Uff hvala i strasno, toga sam se i bojao, mada nisam ja mnogo zaglibo u spin, barem po opremi tako da je necu prodavati sigurno, ali brine me ovo sto pricas  :)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
:D

Citam ovu temu i prisecam se tih trenutaka...priceless....neverovatan je osecaj dok se prisecam tog dana,kada sam ciljno prvi put izasao na stuku i upisao se onom amebom.... :D
Tema jeste stara kao cale starca foce,ali da vidimo stukarose...sta spremate za nadolazece prolece?razmisljam se i do sad sam imao samo izgovore zasto se nisam podrobnije pozabavio Pike Fly Fishingom....stap,pa kanap,pa ovo,ono....namestam mog vernog Abua od 11 fita i on ce sluziti upravo za ove stvari....mahanje po barama i kanalicima u potrazi za recnim vukom.....potrebne su ideje,potrebni su predlozi...koji strimeri?pozz!
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
niko nista da doda?ebite se fudbaleeriii.... :D
Kako god,sutra odoh na prvi ozbiljniji stukolov ove godine..... :drool: :drool: :drool:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Strimeri klasika za proleće,samo štuke ako bude bilo.Kod mene je situacija katastrofalna što se tiče ove ribe,tako da je najbolje da skupim neke pare i odem na Jocu neki put!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hehe...bas ko sto kaze Zvezdan, klasika...vec je mnogo pisano na tu temu ;) pa se ljudima neda ponavljati  :lol:

Štuku neću planirano tražiti narednih nekoliko meseci...tamo negde do maja. 
 
Vrh Dno