tomos rider
Full member
- Učlanjen(a)
- 27.11.2009.
- Poruke
- 870
- Broj reagovanja
- 0
Potvrdjujem.Na jednom kanalcetu voda prekrivena travom skoro preko cele godine...na moje pitanje ima li tu sta,neki lokalac odmahne glavom....tu?pa vidis kolika je trava...tu ni manica nema!A te jeseni padale su mnoge lepe stuke.... 
, strpicemo se jos malo. Bitno je da su ih zagolicale sve ove boje i nijanse . Dakle jos malo pa cu da se vratim do te vode i "uzivo" al onda nece biti cupanja strimera stuki ispred usta ne ne ... onda cu da ih bockam i pustam da plivaju dalje. :yeswink: 
:yeswink: 