Strpljivo gaženje

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Evo ja prekidam moje učešće u priči o ukusnim ribama.
Obično idem na pecanje dosta rano kako bih obišao mesta pre drugih ribara. Često mi se desi da na prvom mestu zbog brzopletosti upecam samo jednog klena a ostale poplašim. E onda mi sine (rasanim se) da ja ustvari nisam pošao da berem pečurke već da pecam. Tada počinjem da se krećem kao indijanac koji je rešio da svoj plen ulovi iz što je moguće veće blizine. U vodu ulazim kad baš moram. Gledam da se namestim tako da mogu da zabacujem sa obale. A kad već moram da zagazim onda to uradim veoma polako i kad procenim da sam se namestio i da stojim čvrsto i ne moram da mrdam nogama, palim cigaru i ne mrdam uopšte jedno petnaestak minuta, menjam muvu ako menjam i lagano krećam da ih bockam.
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Aktiviracu se malo vise od sada pa nadalje jer do sada nisam imao toliko vremena..
Sto se tice samog prilaza vodi tu sam totalni ali totalni ANONIMUS,dodjem na mesto  (TOPLICA je u pitanju)
Udjem u vodu i do mesta gde sam primetio povrsinsku aktivnost klena pridjem toliko sporo i polako,rekli bi sto je super sto si uradio,ali umesto kad stignem da se primirim ja kao poslednji krecem da mlatim u zamisljenom delu reke.
Nije da nista ne uhvatim,napecam 5-6 komada ali to je malo znajuci kada gledam TERZU KADA JE DOLAZIO SA FOXOM kako su to radili.
Idu jedan iza drugog na 20-30 metara i ubijaju ribu,naravno drzim palceve TERZI jer je on moj favorit mada i Blue se odlicno snalazi imajuci u vidu da ide iza Terze i da ovaj bucka ispred...
Gledaju to sa kakvom lakocom to rade molio bih bilo koga sa sajta da mi objasni de gresim..
-BICU MU ZAHVALAN DO NEBA--
-Terzo ajde do Prokuplja na zadnje musicarenje ove godine..-
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Posto krenule glavolnje u mom kraju pa saram po svim mogucim topicima u vezi sa njim... ne hdedoh da se ubacujem posto sebe smatram bebom u ovom sportu tek mi je tli godine....sto se tice mog musicarenja 99% je klen, nikad nisam uhvatio kilasa ali blizu jesam. pa mislim sto se tice njega mogu da kazem sledece.. stoji da je najplasivija riba skojom sam imao posla nevezano samo za musicarenje, stoji da mnogo manji je procenat glupih odraslih u odnosu na coveka  :bleh: jednom na pet metara jedan ciganin dosao da pere konja od mene a ja naboo pola kilasa na par metara od njega, ali to je jedan. stoji da 100% se slazem sa mixom u vezi prikradanja ako hoces tatu ili mamu da im uzmes. jos bolje da noge ne kvasis uopste, nago da bacas bar 5m od obale ako si u mogucnosti a sumrak je naj idealnije. isto tako stojim da ima mnogo lepse meso od kalife, ali to je stvar licnog ukusa...
u mom kraju voli kako padaju bambule a pernate kako plivaju, opet ne uzimajte nista za ozbiljno imam samo tli  :bleh:
pozzz...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa normalno da si upeco klena pored ciganskog konja,ciga ga pere i pravi ti navadu,ko zna sta je sve ispadalo iz te konjske dlake ,bube i kojekakve zivotinjice,mozda i konjske nimfe jebem li ga:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
gegula je napisao(la):
pa normalno da si upeco klena pored ciganskog konja,ciga ga pere i pravi ti navadu,ko zna sta je sve ispadalo iz te konjske dlake ,bube i kojekakve zivotinjice,mozda i konjske nimfe jebem li ga:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
hhahahahahahahahahahh!!!valjam se vec pola sata! :D :D
 
Vrh Dno