Stršljen

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Neko ovde napisa da nije video stršljena na vodi. Možda, ali ja sam video više puta. Padne i on, isto kao bumbar, osa, pčela... Ne znam samo da li ga ribe jedu i da li ih ubada, ali znam da sam puno puta video osu (koja takođe bocka) u stomaku pastrmke, pa čak i lipljena. ???
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja ču za foru da uradim jednu "černobiljsku" osu (bambulu) koja neka bi kobajagi imitirala stršljena  :D pa ču da ga ponudim klenovima i pastrmkama.
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.005
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
To ``nesto sto si probao da napravis od balze`` je odlicna proba... :tbumb:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pecajuci basa kod mene na jezeru vidjao sam svakakve insekte koji su padali na povrsinu vode izmedju ostalih i strsljen,svi ostali insekti (ose,pcele,vilin konjici,skakvci) bi uspeli da prezive do minut na vodi dok sam strsljena gledao citava dva sata kako pluta jezerom cak i kad je bio mrtav i nista. malo sam skeptik oko toga da ga ribe jedu rado,ipak nikad se ne zna,mada kad ga bas ne rado jede onda sta reci za druge vrste...opet kazem nisam siguran mozda gresim :yeswink: :yeswink:
 

Darko Ne

Junior member
Učlanjen(a)
24.02.2010.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
Krila su od termo folije a4 formata koristi se za štampače (termo stabilna pa se mogu stampati krila u boji),
Ja sam ručno crtao pa ima efekat reljefa.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
baš mi se dopadaju ove tvoje realistične imitacije...ma raspoložen klen bi ga pokuipo bez previše razmišljanja, neke moje ose su više nalik veličinom na stršljena pa se klenovi otimaju za njih (naravno ako nisu baš selektivini tog trena).
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Klen jede strsljena (proverio sam jos kada sam na musicarac kacio zive insekte). Cestitke za musicu  :tbumb:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.107
Broj reagovanja
932
Ma jede klen i gumenu čizmu samo ako mu u usta može stat :D
 
Vrh Dno