Stršljen

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
70
Lokacija
Svrljig - Trnava
Jedna varijacija na temu strsljen...

IMG_0904.jpg
 

a i jedna osa

IMG_0903.jpg
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Ovo je stršljen a ne ovi vaši komarci  ;)
Kada sam zadnji put mahao njime 3 mala klena su od straha iskočila na obalu i zvala mamu da ih spasi od ovog monstruma  :D :D

Strsljen.jpg

Strsljen3.jpg

Strsljen4.jpg

Strsljen5.jpg
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Jbga Djole ne znam koliki su kod vas stršljeni, al kod mene su ko prasda, jednoga sam "maknio" za uzor i veličinom odgovara ovome, samo što je za ove klenove koje ja tu lovim na Karašici malo "povelik". Možda bih njime trebao probati na Dunavu, tamo još nisam bio dovoljno aktivan glede klena, a varaličarima se zna zaletiti i glavonja od 1-3kg pa je za toako što realno očekivati da "pukne" i ovakvog mostruma od stršljena.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Svaki strsljen je MONSTRUM strsljen tako da nema neke razlike. U pravu si da treba imati u  kutijici
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
odlican hornet! :D
bez obzira na gabarite,ovo mora da lovi...gde god ima malko vecih glavonja,sumnjam da ce odoleti...... :tbumb:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Za vikend sam sjedio pred TV-om i rezbario balzu, da malo podgrijem ovu temu. Deljao sam stršljene i osice... Zadnje fotke su "izložbena" i "radna" verzija horneta, žao će mi biti bacati ovog ljepotana pa rekoh da mu napravim "radnika" , ribama neće smetati.

DSCF7532Medium.jpg


DSCF7534Medium.jpg
DSCF7537Medium.jpg


DSCF7539Medium.jpg


DSCF7538Medium.jpg


DSCF7542Medium.jpg
DSCF7541Medium.jpg



 
Vrh Dno