Štuka 2010

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Live feed sa Bleda, a? Samo udri! A očekujemo i slike posle! :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Eh nisam jos nista slikao. Sve je ispod licnog rekorda.sada sam doso da rucam kuci pa opet na vodu. Ma sve su tu oko 65-75cm. 6 komada ukupno. Ajde ako uhvatim jos koju slikat cu a za slike tek mozdasutra dok posudim pc. Voda je mutna I ne vidi se nista. Tu I tamo koji klencici ali njih ne diram jer su u lovostaju. Danas samo stuka a ako usput padne sta drugo dobro doslo.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Kisa posustala, konacno jedna od 65cm na vidjeno. Deseta. Prosecno danas 65-70cm. Eh gde li su se posakrivale obe metrasice od pre par dana!?!? Jos nije godtov dan;)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Čekaj sumrak,tada izlaze te mame!Roknućeš ti jednu takvu ovih dana!Imaš jaku volju!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Pa bas planiram jo jedan izlazak, a sumrak jedva cekam :) ujutro u pet sam vec bio na vodi al bese beda I jad ko da nije nase jezero ali sam se lepo zabavljao. Sada malo cackam neka mesta.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
11sta! 70cm I ravno 3kg. Konacno sam nasao jednu od oko metar mozda koj cm manje I turisti se sjatili da vide sta swe ja to spremam I naamestam I ode ribam....jos ima vremena. Koji sam ja optimista hahha :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Lol, 78cm I ravno 4kg. Debela, videt ce te sliku. 12-sta stuka hehe
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Zadnja 2kg. 13 sve ukupno. Pre pla sata sam zvrsio. Morao sam pre zavrsiti. Taman na kraju ugledoh jedno jedino sarance danas I moja draga me zove. Zaboravih da treba jos u neku posetu da idem hehe...I tako ja probah to sarance na nekih 15m od obale, samo zabacaj po strani je moguc I frljekni, tama vec pada I jos kisa jedva sta vidim....promasaj. Imao je od oka nekih 10kg. Nema veze. On ce tek da dodje na red. Sve u svemu vrlo mokar dan, tezak ali I lep licni otvor sezone sa 13 lepih I borbenih riba od 2-4kg.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa svaka cast ako je tako kako kazes..........13komada,pa ja toliko ne upecah za proslo celo leto :doh: :doh: :doh:
sve cestitke majstore najobicniji :yeswink: :yeswink:
 

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Poruke
266
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Sram da te bude. Zbog tebe sada zubari u Bledskom jezeru ima da rade prekovremeno.
A i teras nam zazubice ovde i brojem komada i gabaritima tipa "ko noga".

Veliki  :respect1: majstore!  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Verovali ili ne tako je. I to skoro sve na nevidjeno cesljanjem terena kako rade varalicari. Dodjite pa ce te videti. Mozda cak I bolje od mene prodjete. jezero je puno ribe i strogo cuvano. Ipak se ne peca ko u ribnjaku nego treba trud i znanje I nesto srece ;) kao na svakoj normalnoj vodi.To I nije neki broj za kapacitet te vode. Imao sam I dva promasaja I jedno otpadanje. Sve su uzimale agresivno ali nisu bas gutale duboko. Ako koristite udicu bez kontrakuke onda je oslobadjanje bez frke ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
evo par fotografija koje sam obečao:

trokilašica
main.php


četvorokilašica
main.php


i pogleda ka mom radnom mestu :lol:
 

Prilozi

  • jezero.jpg
    jezero.jpg
    56,9 KB · Pregleda: 348
Vrh Dno