Štuka 2010

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@silvio, hvala! Jos dva dana posla pa sam opet malo slobodan. Nadam se da cu tada da opet odem na vodu i pronadjem barem jednu 1m+ :)
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Nikako da krene da radi stuka kako treba. Evo jedne bebice od pre neki dan sa Bovna. Jedina koja je jurila :D 3x udarila, a cetvrti put bas gutnula strimera. :)
Pustena je naravno!
 

Prilozi

  • pike.jpg
    pike.jpg
    83,3 KB · Pregleda: 250

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  na Bovanskom jezeru ce krupnija stuka proraditi tek kada voda padne na normalan nivo, to je jos nekih 1,5m cirka.


isto vazi i za bare, samo ne znam kada ce se to desiti  :mad:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Koliko sam upoznat Sebastian je danas na štukama ,očekujemo rezultate ....
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Neke bare na kojima sam bio su se toliko zatravile da jednostavno nista ne moze da se provuce kroz vodu
U manjim cistim delovima bez trave je kedera u milionskom broju, a i voda je topla da se moze gaziti i bez odela, tako da pocetak sezone na stuku, a vezan za manje stajacice otpada
Do jeseni ostaju jezera i reke, ako se i one nameste do jeseni
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja sam juce ulovio samo jednu jedinu stuku i to je bila na slepo, velik strimer, pretraživanje terena i zaleti se neka od oko kilo ipo  :blush: i to je sve.

Da sam hteo ulovio bi ih vise ali te sto sam vidio nisu bile nesto jace od ove.

a sto ti kuzmo ne pograbuljas te bare ako se da....ako mozes......camac, veliku trokuku i pocupaj sve sto ti smeta. Za dva tri dana kada se sve smiri super mesto...
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Evo gledam ni na Joci štuka neradi, neki mušičari se spremili i na babuške i šarane krenuli, kažu super prošli. Izgleda da je ova godina neverovatna :doh:
Evo kažu šaran radi kao lud, sve se bojim da carstvo štuke ne preraste u nešto drugo :D
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Danas ,Samo ovakve ,ništa veće ,dosta praćenja ,dosta napada ,dosta promašaja ,par van vode ...ni varaličari nemogu veće ...
 

Prilozi

  • Tamis pike.jpg
    Tamis pike.jpg
    173,4 KB · Pregleda: 199

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.117
Broj reagovanja
943
Bitno je da  nije dosadno nek se nešto dešava što kažu ;)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Danas 4 komada za nepunih sat ipo ,teren je bio prepun raznih ribolovaca ,sačekao sam da se ovi penzosi maknu pa sam dobio na ovom mestu ovu prvu štukicu sa fotke .Moji Epoxy Zonkeri su bili pravi takmaci ...

Smeće na fotkama ne uzimajte mnogo u obzir to svi ostavljaju za sobom ,jbga...
 

Prilozi

  • penzosi.jpg
    penzosi.jpg
    221 KB · Pregleda: 207
  • stuka.jpg
    stuka.jpg
    215,1 KB · Pregleda: 213

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
Bravo, Sone! Reci mi kod tebe reka Tamis tece brzo ili je spor? I da li je mutan sada? Tu kod mene, ja nisam uspeo da nadjem tamis cist, to jest zelenkaste boje kao sto zna biti.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
u bre šone, pa šta kukaš na okolinu, gle prvu sliku, savršeno mesto za ribolov, imaš i vešalicu pored vode pa ako ti je vruče možeš o nju da okačiš višak odeče ili čak prslik ili ruksak ako ti se ne da vucarati ga. To ti je več luksuz  :D :hammer:

Važno da se lovi  :tbumb: ;)
 
Vrh Dno